Balticom – kvalitatīvs internets un tā apkalpošana

11:12 pm by

balticomMūsdienās katrs var atrast sev vispiemērotāko un cenā visatbilstošāko interneta operatoru. Balticom. Īpaši izvēlīgi var būt Rīdzenieki, jo Rīgā kvalitatīvs internets ir pieejams arī par demokrātisku cenu, starp tiem ir atrodams arī operators Balticom, kas telekomunikāciju sakaru pakalpojumus sniedz jau kopš 1999.gada.

Balticom interneta pakalpojumi

Balticom interneta pakalpojumus iedala trīs grupās: Eco, Basic, Pro. Interneta ātrums dažādos Rīgas rajonos var atšķirties – to iepriekš var pārbaudīt balticom.lv mājas lapā. Eco piedāvājuma maksimālais interneta ātrums 20 Mbit/sek, bet minimālais 5 Mbit/sek. Basic un Pro piedāvājumu maksimālais interneta ātrums 100 Mbit/sek, bet minimālais 20 Mbit/sek.

Visos trijos piedāvājumos ietilps viena reāla IP adrese, 10 MB mājas lapas izvietošanai un 2-3 e-pasta adreses. Balticom piedāvā arī telefoniskas konsultācijas tehniskos jautājumos. Balticom partneri ir hostinga kompānija Login.lv, kas piedāvā mājas lapu hostingu, virtuālā servera īri, servera izvietošanu, kas noderēs uzņēmumiem un individuāliem klientiem, savu mājas lapu nepārtrauktai uzturēšanai 24 stundas 7 dienas.

Balticom pakalpojumu pieteikšana

Balticom internetu var pieteikt zvanot 67333337 vai 29333333. Ar līguma nosacījumiem klienti var iepazīties Balticom.lv, bet katram klientam tiks sastādīts individuāls līgums. Balticom piedāvā interneta abonēšanai trīs veida līgumus – beztermiņa, 12 mēnešiem, 24 mēnešiem. Interneta pieslēgšana ilgst 2 stundas, Balticom meistari strādā no 9:00 līdz 19:00.

Klientiem ir iespējams izvēlēties Balticom Mājas komplektus, kuros ietilpst internets un televīzija. Kopā būs pieejami 57 TV kanāli – sabiedriski informatīvie kanāli latviešu un krievu valodā, filmu, izklaides, mūzikas, bērnu, sporta, izklaides un lielākie ziņu kanāli – angļu, itāļu, ukraiņu, krievu valodās. Klients var izvēlēties starp analogo un digitālo televīziju, kuas uztveršanai vajadzīgo dekoderi Balticom piedāvā izīrēt vai nopirkt. Interneta vidējā sākumcena ir LS 6.00, Mājas komplekta vidējā sākuma cena Ls 8.00, ar digitālo televīziju Ls 10.00 – cenas ir atkarīgas no konkrētā Rīgas rajona.

Balticom lielu rūpību pievērš klientu apkalpošanai. Dažādi atvieglojumi ir pieejami sociāli neaizsargāto grupu locekļiem. Balticom būs lieliska izvēle, ja bez interneta pieslēguma būs nepieciešams atbalsts mājas lapas uzturēšanā, ja prioritāte ir demokrātiska cena.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This