Baltkom HD televīzija tavās mājās

8:45 am by

Nezinātājiem pa galvu maisās neatbildēts jautājums, ko gan telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs „Baltkom” domā ar vēstījumu – Baltkom televīzija ir lieliska izklaide tavās mājās? Tūdaļ tas taps skaidrs.

Kabeļtelevīzijas operators „Baltkom” klientiem piedāvā parasto un digitālo kabeļtelevīziju. Digitālā televīzija ir viena no jaunākās paaudzes televīzijas platformām, kas nodrošina ievērojami augstāku attēla kvalitāti nekā citi televīzijas formāti. Kopumā „Baltkom” piedāvājumā ir vairāk nekā simts gan Latvijas, gan ārvalstu televīzijas kanāli, tajā skaitā ir arī desmit HD kvalitātes kanāli. HD televīzija ir jauns televīzijas attīstības virziens pasaulē – digitālās televīzijas virsotne. Tās priekšrocība nenoliedzami ir augsta izšķirtspēja, jo HD televīzijas attēla asums un piesātinājums rada tā saukto klātbūtnes efektu, kas ļauj uztvert attēloto video kā realitāti.

Pieslēdzot „Baltkom” HD televīziju, iespējams skatīties iecienītākās filmas un sporta pārraides īpaši augstā kvalitātē, kura saņemtajā attēlā nodrošina piecas reizes lielāku pikseļu skaitu, nekā parastās televīzijas signālā. Turklāt HD televīzija raida Dolby Digital 5.1 skaņu sistēmā un tiek translēta platekrāna formātā 16:9. Iepriekšminētais televīzijas raksturojums piedāvā unikālu iespēju ikvienam savu mājokli pārvērst par īstā kinozālē un, ieritinoties savas mājas dīvānā, izbaudīt sajūtas, ko sniedz kinoteātra apmeklējums.

Tomēr, lai savās mājās skatītos šo „Baltkom” televīziju, jāpadomā arī par tehnisko aprīkojumu pakalpojuma nodrošināšanai – vajadzīgs televizors, kas atbalsta HD formātu un uztveršanas iespēju, kā arī piemērots uztvērējs un skaļruņi, lai pilnvērtīgi izbaudītu skaņu.

„Baltkom” televīzijā pieejams plašākais HD kanālu piedāvājums. Interesējošo pārraidi ikviens var atrast kādā no šādiem kanāliem: Eurosport HD, Discovery HD Showcase, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, MEZZO LIVE HD, Fashion One HD, MTV Live HD, K1 HD, Food Network HD un Outdoor Channel HD. Šie desmit kanāli abonentiem pieejami tikai par 3,90 latiem mēnesī, ja tiek izvēlēts Lielais TV bloks. Savukārt abonējot Pamata TV bloku, HD pakas cena mēnesī ir 5,90 lati.

Līdz ar „Baltkom” televīziju ikvienās mājās ienāk kinoteātra iespējas. HD televīzija piedāvā ērtāko un patīkamāko kino vai sporta pārraižu baudīšanas izklaidi, pat neizejot no mājas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This