Banketu galdi un to noma – lielisks risinājums

1:04 pm by

Banketu galdi ir apaļi, gaumīga dizaina galdi, kuru nomu piedāvā pasākumu nomas uzņēmums Akurāts. Tie būs piemēroti ikvienam banketam. Būtiski, ka Akurāts piedāvā ne tikai banketu galdu nomu, bet arī to piegādi un montāžu, ievērojami atvieglojot banketa organizētāju ikdienu. Izdevušos banketu būs iespējams sarīkot jebkur – arī vietās, kur nav visa nepieciešamā aprīkojuma banketa sarīkošanai.

Banketa galdi ir viens no aprīkojuma veidiem, kura nomu akurāts piedāvā pasākumu organizatoriem Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Banketu galdu noma patiešām ir lielisks veids, kā ērti un vienkārši dabūt visu nepieciešamo aprīkojumu pasākumam. Galdi nebūs jāiegādājas, jūs maksāsiet tikai par laiku, kad galdi ir nepieciešami. Tas ir lielisks risinājums lielu banketu rīkošanai, jo reti, kad vienuviet ir pieejams ļoti liels banketu galdu skaits. Ar Akurāts banketu galdu nomas palīdzību visi nepieciešamie galdi būs pieejami nepieciešamajā vietā īstajā laikā.

Akurāts piedāvātie banketu galdi ir ļoti gaumīga izskata apaļie galdi. Tie ir 76 centimetrus augsti ar gaišas krāsas koka virmu un tumši pelēku saliekamu metāla rāmi. To neuzkrītošais un vienkāršais dizains lieliski iederēsies ikvienā banketā. Akurāts piedāvā divu dažādu izmēru banketu galdus – mazāko galdu virsmas diametrs ir153 centimetri, bet lielākajiem galdiem diametrs ir par 30 centimetriem lielāks.

banketu galdi

Uzņēmums Akurāts ne tikai piedāvā banketa galdu nomu, bet arī veic to piegādi un montāžu. Tas patiešām atvieglo banketu rīkošanu. Jums nebūs jāuztraucas par praktiskiem jautājumiem – visus darbus, kas saistīti ar to, lai nepieciešamais banketu galdu skaits būtu vajadzīgajā vietā, veiks kvalificētie Akurāts darbinieki.

Jāpiebilst, ka papildus banketu galu nomai un montāžai, Akurāts piedāvā arī cita veida pasākumu aprīkojuma nomu, nodrošinot visu nepieciešamo ikvienam pasākumam. Vien no aprīkojuma veidiem, kas lieliski sader kopā ar banketa galdiem, ir banketu krēsli. Arī banketu krēslu, tāpat kā banketu galdu, piegādi un montāžu veic uzņēmuma darbinieki, ļaujot pasākuma organizatoriem veltīt laiku un enerģiju citu jautājumu risināšanai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This