Bāra krēsli

7:50 am by

Cilvēkiem patīk laiku pa laikam doties izklaidēties. Katrs izvēlas savām interesēm atbilstošāko izklaides vietu. Lai labi pavadītu laiku, daudzi dodas uz bāru. Jāteic, ka bāra atmosfēru var radīt ne tikai mūzika, bet arī telpas iekārtojums un mēbeļu aprīkojums.

Uz bāru cilvēki dodas dažādu iemeslu vadīti – lai nesteidzīgi baudītu atpūtu, malkojot kādu dzērienu vai aizvadot sirsnīgas sarunas, tāpēc šādas iestādes neatņemama sastāvdaļa ir ne tikai galds, bet arī ērti un praktiski krēsli. Protams, bez sēdēšanas un izklaidēšanās, bārā neizpaliek arī dejošana. Ja kājas būs nogurušas, tad vajadzēs arī kur apsēsties.

Lai gan firma „Akurāts” koncentrējas uz telšu nomas pakalpojumiem, tā piedāvā gana plašu cita veida piedāvājumu klāstu. SIA „Akurāts” ir padomājis arī par bāra aprīkojuma piedāvājumu. „Akurāts” sniedz iespēju nomāt bāra krēslus tumši pelēkā krāsā, ar gaiši pelēku rāmi. Krēslu augstums būs 79 centimetri, bet diametrā tie sasniegs 32 mm. Šādi krēsli izskatīsies labi jebkurā izklaides vietā. Pateicoties krēslu izmēram, tie lieliski iederēsies pie bāra letes. Jums nebūs jāraizējas par krēsla montāžas vai demontāžas darbiem, jo to veiks SIA „Akurāts” darbinieki. Lai piesaistītu apmeklētāju uzmanību, bārā neiztikt tikai ar labiem krēsliem vien. Jāteic, ka jebkurā bārā vai kafejnīcā lieliski iederēsies arī dekoratīvie gaismas galdi, kas radīs īpašu atmosfēru. Tieši šādu telpisko risinājumu piedāvā „Akurāts.” Jāatzīmē, ka gaismas galdu korpuss ir veidots no caurspīdīga sintētiska materiāla, kas galdam dos gaismas toņa efektu (pieejami dažādi toņu galda izgaismošanai). Tāpat pasākuma aprīkojumu serviss „Akurāts” piedāvā arī stāvgaldu un cita telpu aprīkojuma nomu, kas iederēsies arī bāra interjerā.

Domājot par klientu ērtībām, kompānija saviem klientiem piedāvā ne tikai bāra krēslus, bet arī telpu dekoratīvos risinājumus un interjera priekšmetu īri. Ja veiksiet pasūtīju pie „Akurāta”, tad ziniet, ka firmas darbinieki bāra krēslus Jums piegādās līdz norādītajai vietai. Bet piegādes izmaksas būs atkarīgas no dažādiem pasūtījuma aspektiem, tostarp no atrašanās vietas, tāpēc, ja gribat zināt šīs izmaksas, tad personīgi sazinieties ar kādu no firmas „Akurāts” pārstāvjiem, kas ir zinoši un pieredzējuši speciālisti savā jomā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This