Batuti sportiskai atpūtai vasarā

12:26 pm by

Kurš gan bērnībā nav lēkājis pa savu vai vecāku gultu, pārbaudot tās atsperīgumu un cenšoties uzlēkt līdz pašiem griestiem. Mūsdienās, vēloties palēkāt, vairs nav jālauž gultas, jo vēlamajai aktivitātei ir izgudrota speciāla un, galvenais, drošāka atrakcija – batuts. Tā atsperīgā virsma ļauj izpildīt ievērības cienīgus lēcienus un pat apgūt kādu meistarīgāku triku.

Lēkāšana uz batuta ir kļuvusi par populāru izklaides veidu ne vien plašos tautas pasākumos, bet arī daudzās ģimenēs. Pieaugošās bērnu un jauniešu intereses dēļ pēdējos gados arvien vairāk un vairāk ģimeņu savā īpašumā vēlas iegādāties batutu – aktīvās atpūtas atrakciju vasaras sezonai, kas sagādā gan jautru izklaidi, gan intensīvu un sportisku aktivitāti veselības uzlabošanai. Tādēļ nenoliedzami tas ir jauks un lietderīgs brīvā laika pavadīšanas veids kā lieliem, tā arī maziem visas vasaras garumā.

Vai zinājāt, ka lēkāšana uz atsperīgā batuta ir ļoti vispusīga nodarbe? Jā, tas ir arī lielisks kaloriju patēriņš, vielmaiņas uzlabošana, kā arī koordinācijas attīstīšana, stājas uzlabošana un līdzsvara treniņš. Turklāt aktivitāte uz batuta ir piemērota turpat vai visu vecuma grupu cilvēkiem – izņemot tos cilvēkus, kuri sirgst ar hronisku locītavu, mugurkaula vai sirds un asinsvadu problēmām.

Gan bērniem, gan pieaugušajiem piemēroti batuti par iepriecinošām cenām atrodami Latvijā jau gadu gadiem uzticamajā interneta veikalā 220.lv. Pašlaik izvēlei un iespējām savā īpašumā iegūt tur pieejami astoņi dažāda lieluma un aprīkojuma batuti. Visi ir ar augstu kvalitāti, izturību un ievērojamu atsperīgumu, kas lēkātāju met ļoti augstu. Lēkāšana uz interneta veikalā 220.lv pirktiem batutiem ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam sniegs sajūsmas pilnas emocijas un pozitīvu lādiņu visai dienai.

Batuts XXL diametrs 2,5 m

Vēl jo vairāk tādēļ, ka batuti interneta veikalā 220.lv nopērkami par izdevīgām cenām – sākot no 26 latiem par mazākajām atvasītēm paredzētu batutu ar rokturi, līdz 269 latiem par patiesi iespaidīga lieluma, XXL izmēra (pieci metri diametrā) batutu komplektā ar kāpnēm, drošības tīklu un lietus pārklāju.

Batuti lieliski derēs sportiskai atpūtai vasarā. Piedzīvo vasaru, lēkājot uz lieliskajiem batutiem no interneta veikala 220.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This