Berendsen higiēnas preces

12:32 pm by

Ja vēlaties, lai tualetes telpa vienmēr būtu tīra, ērta un patīkama apmeklētājiem, iepazīstieties ar Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvāto Berendsen higiēnas preču līniju. Tajā ir iekļauts viegli kopjams un moderns tualetes aprīkojums, kas lieliski iederēsies ikvienā interjerā, jo ir pieejams vairāk nekā desmit dažādās krāsās. Turklāt, papildus Berendsen higiēnas precēm, EPS piedāvā arī higiēnas servisu, sniedzot sajūtu, ka tualete pati par sevi rūpējas.

Berendsen higiēnas preces iekļauj ļoti plašu tualetes aprīkojuma klāstu. EPS piedāvā gan rokas žāvētājus, gan gaisa atsvaidzinātājus, gan tualetes papīra turētājus, gan atkritumu tvertnes, gan citu aprīkojumu, kas nepieciešams tualetes telpās.

Berendsen higiēnas preces ir īpaši izstrādātas tā, lai tās būtu viegli kopt un uzturēt lietošanas kārtībā, piemērām, visas ierīces, kas paredzētas ziepju, dvieļu tualetes papīra, dezinfekcijas želeju un citu higiēnas produktu uzglabāšanai ir ļoti viegli papildināt.

Tāpat Berendsen higiēnas preces ir izstrādātas tā, lai tās neatstātu negatīvu ietekmi uz apkārtējo vidi, piemēram, visi dozatori izsniedz tikai nepieciešamo attiecīgās vielas, ziepju, dezinfekcijas želejas un citu, daudzumu, efektīvi taupot resursus un saaudzējot vidi.

Berendsen higiēnas preces pieejamas 10 dažādās krāsās, kā arī klasiskajā tērauda krāsā, ļaujot tās pieskaņot ikvienam interjeram. Tas nozīmē, ka tualete ar Berendsen higiēnas precēm ne tikai lieliski pildīs savas funkcijas un būs patīkama apmeklētājiem, bet arī ļoti labi izskatīsies. Pieejamie toņi ir balta, oranža, zaļas, sarkana un citas.

Jāpiebilst, ka papildus Berendsen higiēnas precēm EPS piedāvā arī higiēnas servisu, kas sniegs sajūtu, ka tualete pati par sevi rūpējas. Tas nozīmē, ka produktu nomaiņu un uzkopšanu veiks EPS darbinieki, ļaujot jums nesatraukties par tādiem jautājumiem, kā tualetes tīrība.

Pat gadījumos, kad klienti izvēlas Berendsen higiēnas preces, bet ne servisu, tualetes izskatās daudz labāk un patīkamāk nekā iepriekš, jo tās ir daudz funkcionālākas un vieglāk kopjamas. Ar Berendsen higiēnas precēm, tualetes uzkopšana vairs nesagādās nekādas raizes.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This