Bērnu rati un populārākie to zīmolu

9:08 am by

bērnu rati internetā - Amia.lv Daudziem noteikti būs liels pārsteigums tas, ka bērnu ratiem ir arī zīmoli, jo liekas taču, ka tā ir vienkārši prece ko nopirkt bez liekiem sarežģījumiem un iedziļināšanās. Ņemot vērā to, ka bērnu rati tomēr ir viens no pirmajiem un galvenajiem mazuļa pārvietošanās veidiem, ir nepieciešams, lai tie ir droši un atzīsim, zīmols nozīme kvalitāti un kvalitāte nozīmē drošību. Mūsdienās veikalu un arī interneta veikalu piedāvājums ir ļoti plašs, kas nozīmē to, ka ir iespējams atrast visdažādāko veidu un ražotāju bērnu ratiņus, visplašākajā cenu klāstā. Daudzi teiks, ka cena ne vienmēr ir noteicošā, bet skaidrs, ka lēti rati ar plastmasas rāmi būs neizturīgāki un attiecīgi lētāki, par ratiem, kuri ir ar metāla rāmi un par dārgāku cenu.

Owen Maclaren bērnu rati

Šis ir uzņēmums ar vēsturi, kas savu darbības nišu ir veiksmīgi atradis un nostiprinājis jau vairākus gadu desmitus. Šī tiek uzskatīta par vienu no prestižākajām un pazīstamākajām bērnu ratu firmām, kas ir iemantojusi uzticību daudzu prominenču vidū un arī to cena izsaka daudz ko. Ir iespējams iegādāties gan ratus ar titāna rāmi, zemākā cenu kategorijā, kā arī tādus ratus, kuru cena sasniedz vairākus tūkstošus ASV dolāru.

Zippy bērnu rati

Viena no arī Latvijā populārākajām firmām, ko jaunie vecāki labprāt izvēlas bērnu ratu iegādei ir Zippy. Šie bērnu rati ir viegli, aprīkoti ar visu nepieciešamo, kompakti un arī to cena ir piemērota to vārdam. Zippy ražo dažāda veida un komplektācijas bērnu ratus, kas būs piemēroti jebkuriem vecākiem un arī jebkuram bērnam. Tie ir pieejami gan kā klasiskie rati, gan kā sporta ratu variants. To cena mēdz sasniegt vairākus simtus eiro, bet tas noteikti ir tā vērts.

Chicco bērnu rati

Vēl viens zīmols, kas ļoti populārs Latvijas jauno vecāku vidū. Chicco piedāvā komplektus kurus var nosaukt par 3 in 1 un 2 in 1, sporta ratus, dvīņu ratus un daudz ko citu, kas noteikti uzlabos Jūsu atvases dzīves kvalitāti atrodoties ārpus telpām. Arī šī ražotāja bērnu rati ir ierindojami pie tiem, kuri tiek novērtēti diezgan augstu dēļ savas kvalitātes un funkcionalitātes.

Šie ir vieni no populārākajiem bērnu ratu ražotājiem, kuru preces ir pieejamas Latvijā un tās labprāt tiek pirktas un taupītas nākošajiem bērniem, jo tie nav zaudējuši ne savu funkcionalitāti, ne ārējo izskatu.

Ieskaties Amia.lv interneta veikalā un izvēlies labāko!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This