Betona dakstiņi – prakstiska un estētiska izvēle. Tā ir klasika!

9:52 am by

betona dakstiņiMūsdienu tirgus piedāvājumā ir ļoti plašs jumta segumu klāsts. Nav viena ideāla jumta seguma, jo katrai ēkai ir sava specifikācija, kuras rezultātā ir jāizvēlas atbilstošākais jumta segums. Kad ir izvēlēts prakstiski piemērotākais jumta segums, kas ir gan izturīgs, gan viegli tīrams un remontējs, ir jānoskaidro, vai tas atbilst mājas iemītnieku vēlmēm, finansiālajām iespējām un vēl citiem apstākļiem. Viens no risinājumiem, kas ir gan prakstisks, gan estētisks, ir betona dakstiņu jumta segums. Šis jumta segums kļuva izplatīts jau 20.gadsimtā, tieši pateicoties tā kvalitātei, vizuālajam izskatam un relatīvi lētajām izmaksām.

Betona dakstiņu viena no galvenajām priekšrocībām ir materiāla ekoloģiskā tīrība, jo tā sastāvā ir tikai smiltis, cements, krāsu pigments un ūdens. Tajā neietilpst nekāda veida ķīmija vai naftas produkti.

Betona dakstiņi ir pieejami dažādās krāsu gammās, tādēļ ikviens var atrast savam mājoklim atbilstošāko krāsu un toni, kas papildinās mājokļa vizuālo izskatu. Betona dakstiņiem ir sava īpašā harizma un šarms, un tieši tādēļ arvien vairāk cilvēku izvēlas šo jumta seguma.

Kā zināms, tad betons ir ļoti izturīgs materiāls. Tieši tā iemesla dēļ tie kalpo ilgu laika periodu. Piemēram, mājas, kas ir būvētas pirms simts gadiem un kuru jumtu klāj betona dakstiņi, vēl joprojām funkcionē, kas apstiprina šī jumta seguma kalpošanas ilgumu. Tajā pašā laikā betona dakstiņi ir ļoti izturīgi, jo tie iztur pat 200 kilogramu lielu svaru. Betona dakstiņa jumta segums ir īpašs ar to, ka pa to var staigāt, un nav jābaidās par to, ka tas varētu sabojāties. Piemēram, tiem jumtiem, kuriem bieži jāveic apkope, jo uz tiem nonāk dažādi gruži, šis ir ļoti svarīgs kritērijs.

Betona dakstiņi arī ir skaņas izolējoši, tādēļ lietus, krusas, vēja vai citu ārējo apstākļu ietekmē nav jāsatraucas par to, ka mājas iekšpusē būs dzirdamas skaņas. Tajā pašā laikā laikā betons ir tāds materiāls, kas neizdala kaitīgas vielas atšķirībā no virknēm citu jumta seguma materiālu.

Tā kā betona dakstiņi ir materiāls „ilgdzīvotājs”, to nav nepieciešams atjaunot desmitiem gadu. Tā krāsa neizbalē, un to nav nepieciešams pārkrāsot. Vienīgais ir jāatceras, ka kā jau jebkuru jumta segumu, arī betona dakstiņus ir nepieciešams kopt. Ja uz tā ir sakritušas lapas vai kādi citi svešķermeņi, to ir nepieciešams notīrīt, kā arī gadījumā, ja sāk veidoties apsūnojums, to ir nepieciešams likvidēt, taču tas ir ļoti vienkārši paveicams darbs.

Betona dakstiņa jumta segums ir arī ekonomisks risinājums, betona dakstiņi ir lētāki par keramikas dakstiņiem, kā arī par vēl daudziem citiem jumta segumiem, tieši tādēļ arī tā popularitāte mūsdienās neizzūd, bet tieši pretēji – pieaug.

Lai atrastu piemērotāko betona dakstiņa jumta segumu, sazinieties ar speciālistu, kas ieteiks labāko risinājumu. Lai dzīvo klasika!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This