Bezmaksas aizdevumi OpenCredit.lv jaunajiem klientiem

1:31 pm by

opencredit.lvĀtrie kredīti internetā ir lielisks risinājums, ja gadījies nokļūt kādās naudas grūtības vai parādījusies nieciešamība kaut ko steidzami iegādāties, bet tam trūkst līdzekļu. Šādi aizdevumi piejami pie prakstiski visiem interneta kredītu aizdevējiem. Pieejamās naudas summas parasti ir robežās no 50 līdz 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Tomēr šīs nozares lielākie aizdevēji piedāvā aizņemties arī lielākas naudas summas, piemēram, līdz 1000 un 1500 latiem ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.

Starp šiem lielākajiem un populārākajiem aizdevējiem ir arī OpenCredit.lv uzņēmums, kas saviem esošajiem klientiem piedāvā aizņemties naudas summas no 50Ls līdz 1000Ls ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem ar iespēju šō termiņu pagarināt uz 15 vai 30 dienām (pagarināšanas maksa atkarīga no pagarinājuma termiņa un aizdevuma apmēriem). Atgriežoties pie mūsdienu populārākā interneta aizdevēju piedāvājuma – bezmaksas kredītiem – arī OpenCredit.lv ir starp tirgus līderiem un piedāvā šādu iespēju saviem jaunajiem klientiem.

Pirmais aizdevums bez maksas nozīmē, ka uzņēmuma jaunie/topošie klienti pirmo aizdevumu var saņemt bez maksas – bez aizdevuma procentiem vai citām komisijas maksā. Aizņemoties pirmo reizi, pieejamā naudas summa ir 200 lati ar aizdevuma termiņu līdz 12 mēnešiem – tieši šie 200 lati ir pieejami arī bez maksas, taču bezmaksas aizdevums ir spēkā tikai ja aizņēmums tiek veikts uz 14 vai 30 dienām.

Lai saņetu pirmo kredītu bez maksas, jāreģistrējas uzņēmuma mājas lapā, aizpildot visu nepieciešamo informāciju, kas prasīta reģistrācijas lapā, jāreģistrē savs bankas konts un jāpiesakās aizdevumam. Jūsu pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā un pozitīva lēmuma gadījumā, nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta 10-15 minūšu laikā. Tas ir tieši tik vienkārši, kā izklausās, tāpēc neatlieciet savas vajadzības un īstenojiet tās jau šodien! Tomēr der atgādināt, ka aizņemties vajag prātīgi, vienmēr izvērtējot savas iespējas aizdevumu atdot!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This