Bezvadu internets laukos

2:12 pm by

Katram ir vēlēšanās no dzīves saņemt labāko, tas attiecas arī uz interneta pieslēgumu. Mēdz uzskatīt, ka laukos dzīvojošo cilvēku iespējas moderno tehnoloģiju ziņā tiek ierobežotas, taču laiki mainās un telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji arvien cenšas dažādot savus pakalpojumus, domājot arī par iedzīvotājiem lauku teritorijās.

Lattelecom nodrošina ar ātru un stabilu interneta pieslēgumu. Daudzi vēlas zināt, vai laukos pieejams arī bezvadu internets? Jā, šajā ziņā interneta pieslēgums laukos daudz neatšķiras no piedāvājuma pilsētās. Protams, arī laukos ir pieejams mobilais – bezvadu internets, kas nodrošina ar brīvības sajūtu. Savukārt, ja Jums mājās ir Lattelecom interneta pieslēgums, Jūs varat izmantot optisko internetu, kuram var pieslēgt internetu vairākiem datoriem. Komplektā Internets 3 – optika un Internets 4 – optika ir iekļauts arī bezmaksas bezvadu interneta – WI-FI. Arī atsevišķiem DSL interneta pieslēguma veidiem, kā papildus bonuss tiek piedāvāts bezvadu interneta pieslēgums.

Par Lattelecom bezvadu interneta (WI-FI ) piekļuvi var priecāties dažādās vietās Latvijā. Jau šobrīd zināms, ka Latvijā ir vairāk kā 3000 Lattelecom bezvadu interneta piekļuves punkti. Vienīgi jāsaka, ka tie galvenokārt ierīkoti pilsētās. Bezvadu internetu varēsiet atrast degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās, viesnīcās un citviet. Bezvadu interneta kvalitāte neatšķiras no patstāvīgā interneta pieslēguma mājās. Augstā kvalitātē varēsiet skatīties filmas, klausīties mūziku, pārlūkot e-pastu vai veikt kādas nepieciešamās darba darīšanas ar interneta starpniecību.

Lattelecom bezvadu internets

Sameklē WI-FI uzlīmi un izmanto interneta brīvību, esi kopā ar Lattelecom arī atrodoties ārpus savas mājas. Bezvadu internets pieejams jebkurā diennakts laikā un stundā. Lattelecom bezvadu internets kļūs par Tavu labāko draugu dažādās dzīves situācijās, risinot lietišķas darba sarunas, atpūtas brīžos vai operatīvu darīšanu risināšanai. Lattelecom sniedz iespēju pašiem pārliecināties par pakalpojuma pieejamību. Kompānijas mājas lapā Jums būs jānorāda savas dzīvesvietas adrese un acumirklī Jūs saņemsiet atbildi par to vai tajā vietā ir pieejams Jūsu izvēlētais pieslēguma veids.

Lattelecom kļūs par Tavu sabiedroto gan laukos, gan pilsētā. Atceries, ka vēl bez bezvadu interneta, Lattelecom ir vairāku lieliski papildus piedāvājumi, ar kuriem varat iepazīties Lattelecom mājas lapā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This