BigBank kredīts Latvijā.

4:59 pm by

bigbank.lv lv nauda ātriKad ir vajadzība pēc aizdevuma, līzinga vai kredīta, allaž rodas jautājums, kuru no banku vai nebanku aizdevējiem izvēlēties. Citi dod izvēlas par labu bankām, bet citiem patīk ātro aizdevēju piedāvājumi savu finansiālo problēmu risināšanai. BigBank ir kredītiestāde, kas Latvijā piedāvā kredītu saņemšanas un termiņnoguldījuma iespējas. BigBnk piedāvā arī dažāda veida aizdevumus, kas būs atbilstoši jebkurai dzīves situācijai un naudas problēmām, kurām vajadzīgs papildu finansiāls nodrošinājums. BigBank ir Igaunijā dibināta kredītiestāde un jau 22 gadus ir viens no populārākajiem aizdevējiem ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs un arī Rietumeiropā. Teiksim atklāti- nav daudz Baltijā dibinātu kredītiestāžu, kas varētu lepoties ar klientiem attīstītākajās un bagātākajās Eiropas valstīs.

Kādus aizdevumus piedāvā?

BigBank kredīts ir pieejams visdažādākajiem mērķiem, tādēļ šis kredītu izsniedzējs ir tik populārs uz pārējo fona. Turklāt, ticību bankas darbam vieš arī tas, ka iestāde tiek saukta par banku, nevis nebanku aizdevēju, kas daudziem uzreiz sniedz lielāku drošības garantu par savu finansiālo stāvokli. BigBank piedāvā divus kredītu veidus:

  • Kredīts pret ienākumiem;
  • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Šie divi aizdevumu veidi tiek iedalīti 3 atšķirīgos piedāvājumos:

ü  Standarta piedāvājums;

ü  Kredītu apvienošana;

ü  Premium piedāvājums.

Vienkāršam aizdevumam, kad nepieciešama lielāka naudas summa, noderēs standarta vai Premium piedāvājums, taču, ja nepieciešama palīdzība ar citu aizdevumu atmaksu, aicinām izvēlēties speciāli šim mērķim izveidotu pakalpojumu, kas sevī apvieno visu aizdevumu summu vienā un jāmaksā nevis procenti un summa katram aizdevējam, bet tikai vienam.

Kādēļ izvēlēties BigBank kā savu kredītiestādi?

BigBank ir ērts, ātrs un uzticams aizdevējs, kas nekad nav aizrāvies ar liekiem birokrātiskiem šķēršļiem. BigBank kredīts ir pieejams ne tikai klātienē kādā no bankas filiālēm, bet arī internetā – viss, kas vajadzīgs ir aizpildīt pieteikumu un gaidīt, kad bankas pārstāvis sazināsies ar Jums un piedāvās sadarboties vai arī savādākus līguma nosacījumus. BigBank jau vairākus gadus veiksmīgi spēj izkļūt no problēmām cilvēkiem visā Eiropā, kas nozīmē to, ka pavisam noteikti Jūs nebūsiet izņēmums!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This