Bigbank.lv piedāvājums

8:59 pm by

Bigbank.lv saviem patstāvīgajiem un topošajiem klientiem piedāvā ērtu veidu, kā pieteikties gan aizdevumiem, gan noguldījumiem interneta mājas lapā.

Bigbank.lv aizdevumam var pieteikties ikviens, kurš sasniedzis vismaz 20 gadu vecumu, ir Latvijas Republikas pilsonis vai patstāvīgais iedzīvotājs ar uzturēšanās atļauju, un kuram ir jebkādi patstāvīgi ikmēneša ienākumi, kuru apjoms nav mazāks par 150 latiem. Protams, nedrīkst būt arī nekādu citu kavētu maksājumu ne Bigbank, nedz arī kādā citā bankā vai kredītiestādē.

Aizdevuma formu interneta mājas lapā ir ērti aizpildīt un tās aizpildīšana prasa vien pāris minūtes laika. Pieteikumā ir jānorāda galvenie pieteicēja personas dati, tai skaitā, vārds, uzvārds, personas kods, adrese, ģimenes stāvoklis, tālruņa numurs, bankas konts u.c. Forma piedāvā arī iespēju to aizpildīt tiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, norādot ārzemju adresi. Protams, nepieciešams norādīt arī ienākumu avotu un to neto apmēru (cik ir uz rokas, norēķinot nodokļus), kā arī darba devēju un to, cik ilgi attiecīgajā vietā jau strādāts. Lai paātrinātu pieteikuma izskatīšanu, var pievienot pēdējā pusgada ienākošo un izejošo maksājumu konta izdruku.

Izvēloties pieteikumā aizdevuma summu un tās atdošanas termiņu, jāņem vērā, ka Bigbank.lv var pieteikties naudas summām tikai sākot no 200 latiem un termiņā no 6-120 mēnešiem. Bigbank.lv nenorāda maksimālo aizņemšanās summas robežu, bet dara zināmu, ka katrai izvēlētajai summai būs nepieciešams attiecīgs nodrošinājums. Piemēram, ja summa pārsniegs 7000 latu robežu, tad bankai būs nepieciešama nekustamā īpašuma ķīla, kuras vērtība nedrīkstēs būt mazāka par izvēlēto naudas summu, turklāt nekustamajam īpašumam būs jābūt novērtētam pēdējo 3 mēnešu laikā. Savukārt, ja summa tiks izvēlēta līdz 1000 latiem, tad par nodrošinājumu varēs kalpot vien regulārie ikmēneša ienākumi.

Bigbank.lv noguldījumam arī var pieteikties mājas lapā. Nepieciešams norādīt noguldījuma summu, valūtu (latos vai eiro), iemaksas datumu, noguldījuma termiņu, procentu izmaksas metodi u.c. Protams, būs jānorāda arī personas informācija, piemēram, bankas konts u.c. Bigbank.lv piedāvā noguldīt sākot no 200 latiem līdz pat neierobežotam summas apmēram. Katrai izvēlētajai noguldījuma summai var izvēlēties savu procentu izmaksas metodi, līdz ar to mainās arī noguldījumu termiņu apmēri. Piemēram, 200 latus var noguldīt tad, ja procentu izmaksa ir noguldījuma termiņa beigās.

Procentu izmaksas var izvēlēties šādas:

  • Reizi mēnesī;
  • Reizi gadā;
  • Noguldījuma termiņa beigās;
  • Jebkāds procentu izmaksas veids ( jābūt uz 7 vai 10 gadiem).

Noguldījuma līguma slēgšana ir par brīvu. Nepieciešami izdevumi vienīgi noguldījuma summas pārskaitījumam.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This