BigHost ātri augošs hostings

10:06 pm by

Turpinot apskatīt Latvijā esošās hostinga kompānijas, esam apstājušies pie BigHost, kas ir ļoti jauna hostinga kompānija, bet Hostingu reitings to jau ir ierindojis TOP3 Latvijas hostingu kompāniju sarakstā, blakus Garmtech un Firsthost.

bighost hostings

Apskatot BigHost piedāvājumu ir jāsecina, ka kompānija piedāvā dažāda veida IT pakalpojumus, tostarp serveru nomu un web hostingu. Attiecībā uz hostingu gan ir jāsaka, ka tas vairāk būs paredzēts biznesam, jo variants par EUR 2.10 un EUR 4.25 būs paredzēts ļoti maziņiem projektiem, kuri kopā nepārsniedz 1 Gb. Protams, ja jums ir nepieciešams izveidot vizītkartes tipa vai vienkāršu uzņēmuma mājaslapu, tad arī jums būs šis hostings piemērots.

No Bighost hostinga labākais piedāvājums ir PROMO pakete, kas gan izmaksā EUR 100 uz gadu, bet tajā pat laikā nav ierobežojumi uz mājaslapu skaita un diska vietas, ko izmantosiet. Tomēr rūpīgi iepazīstieties ar līgumu, jo parasti ārvalstu hostingu kompānijas tomēr ir noteikušas “neierobežoto” limitu – piemēram, 50 Gb. Bighost gadījumā gan iespējams tā arī nav, bet par to jums būs jāpārliecinās pašiem. Web hostings par EUR 8.33 mēnesī ir nedaudz virs vidējās cenas, bet ja jūs nodarbojaties ar mājaslapu izstrādi vai arī jums ir nepieciešams vairāki desmiti GB failu izvietošanai, tad šis hostings jums var būt piemērots.

Meklējot atsauksmes par Bighost hostingu , neatradu nevienu labu vai sliktu atsauksmi, kas tikai apliecina to, ka kompānija vēl nav kārtīgi ieskrējusies vai arī pakalpojumus izmanto diezgan mazs cilvēku loks. Ja gadījumā radīsies iespēja notestēt šīs kompānijas hostingu vai arī izmantot to ikdienas darbā – noteikti ar jums padalīšos ar pieredzi. Tāpat aicinu padalīties šeit ar pieredzi visus tos, kas jau sadarbojas ar šo pakalpojuma sniedzēju.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This