Biroja tehnika un sadzīves tehnika tavai virtuvei!

1:20 pm by

Mazā, lielā un iebūvējamā sadzīves tehnika lielā piedāvājumā

Interneta veikala daudzveidīgajā piedāvājumā var sameklēt sadzīves tehniku mājokļa ērtībām.

  • putekļu sūcēji, tvaika katli, mikroviļņu krāsnis un cita mazā sadzīves tehnika;
  • veļasmašīnas, saldētavas, ledusskapji u.c. lielā sadzīves tehnika;
  • preču klāstā iebūvējamie ledusskapji, cepeškrāsnis, trauku mašīnas u.c. iebūvējamās iekārtas virtuvei.

Printeri, projektori, skeneri un citas preces ofisam

Nodrošini kvalitatīvu ofisa darbību ar piemērota printera izvēli, projektoriem, kā arī kancelejas precēm birojam.

Plašais interneta veikala piedāvātais preču sortiments piedāvā lielu biroja tehnikas klāstu, sākot ar mazajām kancelejas precēm – toneri, kārtridži, papīrs drukai utt.-, un pat elektroniskās iekārtas kā vairāki printeru veidi, papīra smalcinātāji, skeneri u.c. biroja tehnika.

Digitālo mediju aģentūrām noderīgas grafiskās planšetes, kurās ērti zīmēt dizaina uzmetumus, uzņēmumu pasūtītos logotipus u.tml. grafiskos zīmējumus. Par zemākām cenām biroja tehnikas piedāvājumā arī konferenču telpām vajadzīgie projektori no atzītiem ražotājiem: Epson, Benq, Dell u.c.

SADZĪVĒ NEPIECIEŠAMĀS IEKĀRTAS DARBAM, ATPŪTAI UN SAZIŅAI

Telefoni katra dzīvesveidam

Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī specifikācijai. Svarīgākie lielumi, pēc kā izvēlēties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes ietilpība, procesoru skaits, fotokamera un savienojumu iespējas. Popularitāti ir ieguvuši viedtālruņi, kuriem ekrāns reaģē uz pieskārienu. Interneta veikalā var pasūtīt tādu pasaulē kvalitatīvu zīmolu kā Nokia, Apple, Samsung u.c. ražotāju viedtālruņus.

Ja pērc preci internetā, tu ērti vari apskatīt tev atbilstošās preces pēc to rādītājiem obligātajiem nosacījumiem.

Datortehnika

Pērkot datoru, aplūko daudzveidīgo preču sortimentu interneta veikalā. Personīgajām un darba vajadzībām atradīsi datortehniku kā mājoklim, tā ofisam..

  • dažāda lieluma un ražotāju planšetdatori;
  • ērtie portatīvie datori darbam no mājām, birojā un esot ceļā;
  • dažāda izmēra LCD, LED un industriālie monitori;
  • cita datortehnika un datoram nepieciešamie aksesuāri.

Iegādājies televizoru internetā

Ja gribi veco televizoru pret modernāku, izmanto interneta veikala piedāvātās privilēģijas. Salīdzināšanas platformā uzskatāmi varēsi apskatīt atlasīto preču tehniskos rādītājus un nopirkt savām vajadzībām atbilstošāko.

Pērkot televizoru, vienmēr būtiski kārtīgi izpētīt svarīgākos rādītājus. Kā pirmais būtiskais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās 1colla = 2,54 cm. Lai televizora skatīšanās būtu ērta, tā izmēram jābūt 3 reizes mazākam par distanci, kurā ir ieplānots to skatīties. Otrs faktors paredz ekrāna attēla kvalitāti un detalizāciju – ekrāna izšķirtspēja. Tā iedalās 3 veidos: HD jeb High Definition (720p), Full HD (1080p) un Ultra HD izšķirtspēja..Inovatīvākie televizori no LG, Samsung u.c. elektronisko iekārtu ražotājiem atbalsta trīsdimensionālu formātu, kas nozīmē aizraujošus un baudāmus efektus. Turklāt arī jaunākā inovācija televizoru ērā ir interneta savienojums, kas to padara ne tikai par raidījumu un programmu skatīšanās ierīci, bet arī par multimediju izklaides centru ar iespēju lasīt ziņu portālus, komunicēt sociālajās platformās un lietot vēl citas Smart TV aplikācijas.

Patlaban populārākie un visvairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas LED ekrāna televizori. Tie nodrošina lielisku krāsu attēlošanu, kvalitatīvu attēlu, kā arī ir energoefektīvi. Otrs veids ir Plazma, kas atbilstošs telpās ar blāvu apgaismojumu, kā piemēram, brīdienu filmu vakariem vai mājas kinozālei.

PRECES TRENIŅIEM UN SPORTAM

Ja esi nolēmis uzsākt sportiskas aktivitātes, noderēs inventārs.

  • Apskati sporta aprīkojumu iecienītākajam sporta veidam gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Viss nepieciešamais florbolam, galda tenisam, nūjošanai, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
  • Preces fitnesa zālei, kas sniegs iespēju atlasīt sev piemērotāko inventāru. Interneta veikalā ir iespējams samērā ērti izvēlēties vajadzīgo sporta zāles aprīkojumuinventāru fitnesa zālei, kā piemēram, dažāda veida trenažierus – skrejceliņi, velotrenažieri, steperis, preses sols u.c. -, aerobikas un vingrošanas paklājus, solus, kā arī ne mazāk svarīgos svaru stieņus atbilstoši individuālajām prasībām.
  • Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.

Spied ŠEIT, lai apskatītos sadzīves tehnikas un citus preču piedāvājumus 1a.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This