Ceļojumu apdrošināšana un riski

10:22 am by

celojumu apdrosinasanaCilvēks vienmēr ir vēlējies justies drošībā, neatkarīgi no tā, vai atrodas uz ielas, mājās, ciemos, veikalā vai darbā. Lai to nodrošinātu, katrs izlīdzas kā māk, bet ir gadījumi, kuros ir nepieciešama mazliet savādāka aizsardzības sistēma, piemēram, dodoties ceļojumā. Ja ceļojat individuāli, tad vēl jo vairāk ceļojumu apdrošināšana ir vairāk kā vajadzīga, jo noteikti palīdzēs atrisināt tādus jautājumus, kādi citreiz varētu būt aktuāli apdrošināšanas gadījumos, ja ceļojat, izmantojot kādas ceļojumu aģentūras pakalpojumus un gidu, kuri ir zinoši šajā sfērā un labprāt palīdz saviem klientiem dažādu problēmu risināšanā.

Kādus riskus apdrošina?

Lai būtu vieglāk orientēties piedāvāto apdrošināmo risku piedāvājumā, apdrošināšanas kompānijas mēdz savus piedāvājumus kategorizēt, lai klientiem būtu vieglāk atrast sev nepieciešamos un ceļojuma mērķim un specifikai atbilstošākos. Ceļojumu apdrošināšana visbiežāk riskus iedala sekojoši:

  • Medicīniskie izdevumi – zem sevi iekļauj: neatliekamo zobārstniecību, medicīnisko transportu; slimnieka repatriāciju un repatriāciju nāves gadījumā;
  • Palīdzības apdrošināšana – personīgo mantu nosūtīšana; meklēšanas un glābšanas izdevumi; mājdzīvnieka aprūpe; maiņas autovadītājs; tuvinieka ierašanās; bērna apkope; apdrošinātā aizstāšana; ID dokumentu atjaunošana; juridiskā palīdzība; tulka palīdzība;
  • Izmaiņas ceļojumā – ceļojuma atcelšana, ceļojuma aizkavēšanās, ceļojuma pārtraukšana, ceļojuma turpināšana un lidojuma aizkavēšanās;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana;
  • Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana;
  • Bagāžas apdrošināšana;
  • Maka apdrošināšana;
  • Mājokļa apdrošināšana ceļojuma laikā.

Kā jau iepriekš esam minējuši, arī šis apdrošinātājs piedāvā daudz un dažādus riskus, kas noteikti palīdzēs justies drošībā esot arī prom no mājām.

Ko apdrošina Compensa?

Katram uzņēmumam ir tiesības izvēlēties savu klientu loku un nav jāapvainojas vai kādā citādā veidā jājūt aizvainojums, ja esošais pakalpojums nav pieejams kādai noteiktai cilvēku grupai. Compensa apdrošināšanas kompānija savus pakalpojumus piedāvā gan privātpersonām, gan juridiskajām personām un uzņēmumiem. Uzņēmumiem, kuru darbinieki regulāri dodas tuvākos vai tālākos  komandējumos, noteikti šāds pakalpojums ir pat vairāk kā izdevīgs, turklāt, tiks aiztaupītas liekas galvassāpes par to, ka darba devējam kādas radušās nelaimes dēļ būs jāizdod lieki līdzekļi, ko ir iespējams arī novilkt no algas. Tā kā algas Latvijā ir viens no sāpīgākajiem sarunu tematiem tas loģiski saprotams, ka nevies nevēlas, lai tas notiktu.

Kādos reģionos darbojas konkrēta ceļojumu apdrošināšana?

Pērkot ceļojumu apdrošināšanas polisi, vienmēr iesakām rūpīgi izpētīt to, kādā reģionā atrodas Jūsu ceļojuma galamērķis, lai varētu polisi pielāgot pareizajai atrašanās vietai un iepriekš noskaidrot to, vai apdrošinātājs piedāvā savus pakalpojumus konkrētajā pasaules malā. Compensa ceļojumu apdrošināšana darbojas:

–          Eiropā (visas Eiropas valstis un tām piederošās salas un pussalas);

–          Krievijas Federācija;

–          Visa pasaule;

–          Visa pasaule, izņemot ASV, Kanādu, Japānu un Austrāliju.

Kā redzams, sevi pasargāt ceļojuma laikā, nemaz nav tik grūti un dažu desmitu eiro žēlošanai nav nekāda pamatojuma.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This