Cepeškrāsnis katrai gaumei

9:06 am by

Ja runa ir par cepeškrāsnīm, tad pārsvarā tiek domāta iebūvējamā sadzīves tehnika. Taču cepeškrāsnis, kā atsevišķa izvēles un novērtējuma daļa, tiek ņemtas vērā arī tad, ja tiek pirkta gāzes, elektriskā vai kombinētā tipa plīts. Katrai saimniecei būs savas vēlmes attiecībā uz to, kādai jābūt īstajai cepeškrāsnij. Kas tās raksturo?

Cepšanas veidu skaits – līdz pat vairāk kā desmit dažādiem cepšanas režīmiem un 25 dažādām programmām multifunkcionālajām cepeškrāsnīm. Kāda ir starpība? Īstenībā diezgan liela. Piemēram, ja mājās cepat maizi – dažiem maizes veidiem nepieciešama raudzēšana, kas kontrolētos apstākļos nodrošinās augstāku izstrādājuma kvalitāti.

Taimeris, ciparu displejs un apgaismojums ir papildu funkcijas, kas padara gatavošanu ērtāku. Taimeris noderēs tām saimniecēm, kas paralēli gatavošanai ir aizņemtas vēl ar 101 citu darbu, jo tas jūsu vietā atgādina, ka pagājis gatavošanai vēlamais laika periods. Tādējādi iespējams izvairīties no ēdiena pārcepšanas vai pat piededzināšanas, kas var gadīties neatkarīgi no tā, ka jums ir zināma perfektā temperatūra, kas jāuzstāda konkrētajam ēdienam. Elektroniskais displejs lielākā mērā ir komforta funkcija, taču par apgaismojumu to nevar teikt – ja cepeškrāsns ir aprīkota ar šādu iespēju, tas nozīmē, ka ir iespējams novērtēt ēdiena gatavību, nevirinot durtiņas, kas atsevišķiem ēdieniem ir pat ļoti būtiski.

Vadība – bloķēšanas iespēja (svarīga, ja mājās ir bērni) un iegremdējamie vadības rokturi.

Krāsa un izmērs – pārsvarā cepeškrāsnis un plītis ir pieejamas nerūsējošā tērauda, melnā un baltā krāsā. Izmēri jāapsver tad, ja esat jau iegādājušies virtuves iekārtu vai veikuši remontdarbus, kas paredz cepeškrāsns izvietojumam noteiktu vietu.Jāuzsver, ka krāsa un izmēri nebūt nav vienīgie dizainiski vērtējamie parametri, kas atšķir vienu cepeškrāsni no otras. Pieejami pat modeļi, kas ieturēti retro stilā.

Cena – katras mājsaimniecības budžetā virtuves sadzīves tehnikai tiks paredzēta cita summa. No tā būs atkarīga tehnisko parametru izvēle – tostarp, atteikšanās no kādām ekstrām, apsverot to, kādā mērā to pieejamība reāli ietekmēs ikdienu. Cenu amplitūda – vidēji no 120 līdz 700 latiem, taču atsevišķi modeļi sasniedz pat tādas summas, kā apaļš tūkstotis.

Ir jūsu ziņā gan tas, kādu komfortu sev atļausieties, gan tas, kā cepeškrāsns mainīs jūsu ēdienkarti…

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This