Compensa auto apdrošināšana

6:56 pm by

auto apdrosinasana compensaCompensa auto apdrošināšana rūpējas par to, lai apdrošinātais auto būtu pasargāts no visiem iespējamajiem zaudējumiem, kādi vien var rasties auto lietošanas laikā. Un katram transportlīdzeklim būtu jābūt pasargātam no dažādiem riskiem.

Compensa auto piedāvājumā ietilpst gan apdrošināšanas polise OCTA, kas ir obligātā apdrošināšanas polise transportlīdzekļiem un nepieciešama ikvienam auto, kas piedalās ceļu satiksmē, gan KASKO apdrošināšanas polise, kas ir brīvprātīgā apdrošināšana – katras auto īpašnieks pats izvēlas – nepieciešamas viņam savu transportlīdzekli apdrošināt pret papildus iespējamajiem riskiem vai ne. Protams, tā kā paredzēt dažādus negadījumus un ķibeles mēs nevaram, KASKO transportlīdzekļa apdrošināšana ir tikai ieteicama ikvienam apzinīgam auto īpašniekam.

Pret ko tad pasargā Compensa auto apdrošināšanas polises? Compensa OCTA sedz visus OCTA likumā paredzētos zaudējumus, kas radušies trešās personas mantai vai arī pašai (trešajai) personai nodarītos zaudējumus. Tiek atlīdzināti zaudējumi par transportlīdzekļa bojājumiem, tā pilnīgu zudumu, evakuāciju no negadījuma vietas, zaudējumi, kas nodarīti videi vai ceļiem, ēkām, būvēm, ja to īpašnieks pieprasa kompensāciju. Kā minēts iepriekš, OCTA polise atlīdzina arī personai nodarītos zaudējumus, kas iekļaut ārstēšanās izdevumu segšanu, darbspējas zudumu un kompensāciju apgādnieka nāves gadījumā. Tā kā OCTA polises ir standarta un arī tajās iekļautā zaudējumu segšana ir standarta, tad arī Compensa OCTA nav izņēmums un atbilst Latvijas un Eiropas obligātās transportlīdzekļa civiltiesiskās atbilstības apdrošināšanas standartiem. Arī polises iegādes laiks – 3,6,9 vai 12 mēneši.

Savukārt Compensa KASKO polise rūpējas par to, lai transportlīdzekļa īpašnieks pasargātu sevi un savu auto no neparedzētiem izdevumiem nākotnē, apdrošinot savu transportlīdzekli pret visiem būtiskākajiem riskiem, kas var atgadīties ar auto. Tā kā negadījumus novērts un paredzēt nav iespējams, apdrošināšanas polise palīdz novērst negadījuma sekas. Compensa KASKO ietver visu risku apdrošināšanu, kas nozīmē apdrošināšanu transportlīdzekļa sasišanas, apzagšanas, nozagšanas, uguns un ūdens bojājumu, meža zvēru un mājdzīvnieku bojājumu gadījumos. Kā arī gadījumos, ja no salona tiek izzagtas vērtīgas mantas, tiek nozagtas transportlīdzekļa reģistrācijas numura zīmes. Iegādājoties Compensa KASKO būsiet nodrošināts arī ar kvalitatīvu servisu un ātrām atlīdzību izmaksām, diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa, ja kas atgadās ar auto, iespēju izvēlēties veikt auto remontu sev tīkamā servisā, kā arī papildus iegādāties iespēju nomāt auto no pirmās nepieciešamās dienas.

Gan Compensa OCTA, gan KASKO apdrošināšanas polisi iespējams iegādāties Compensa apdrošinātāja mājaslapā. Savukārt KASKO polise tiek piemērota un veidota katram auto īpašniekam individuāli.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai