Compensa KASKO

12:02 pm by

compensa kaskoPieņemot dažādus ikdienas lēmumus, lielākoties jau zinām kā, kas un kāpēc ir vajadzīgs. Tomēr, pieņemot lēmumus, kurus ne gluži nepieciešams izdarīt katru dienu, mēdzam apsvērt – vajag, nevajag, plusus un mīnusus vai zaudējumus un ieguvumus, no konkrētā lēmuma pieņemšanas sekām. Arī brīvprātīgā apdrošināšana KASKO un tās iegāde ir katra individuāls lēmums – vajag manam auto šādu papildus apdrošināšanu, vēl bez obligātās, vai nevajag. Tiem auto īpašniekiem, kam transportlīdzeklis ikdienā ir ļoti nozīmīgs un nepieciešams, parasti šādu lēmumu pieņemt ir vienkāršāk – jo vairāk auto tiek izmantots un ar to braukts, jo lielāka iespēja, ka var arī kas atgadīties, kur apdrošināšana var noderēt. KASKO ir tieši tā apdrošināšana, kas pasargā īpašumu – tavu auto – nodrošinot, ka, dažādu ķibeļu gadījumā, par visām izmaksām nebūs jārūpējas pašam.

Compensa KASKO ir visu risku apdrošināšanas polise, kas nodrošina pret tādiem riskiem, kā CSN, auto apzagšana (tajā skaitā dažādu mantu izzagšana no salona) vai nozagšana, uguns vai ūdens radītie bojājumi, sadursmē ar meža zvēriem vai mājdzīvnieku radītie bojājumi un vēl vairāk. Kopumā, Compensa piedāvā apdrošināt savu auto pret visiem biežāk sastopamajiem riskiem, kas ar auto var atgadīties, lai nodrošinātu virspusēju un praktisku apdrošināšanu.

Tāpat papildus pieejamie Compensa KASKO piedāvājumi var būt liels palīgs un atspaids brīžos, kad ar apdrošināto transportlīdzekli patiešām kas atgadās. Der vien būt informētam un paturēt prātā visas iespējas, ko piedāvā Compensa KASKO. Piemēram, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa. Parasti, ja kas atgadās ar auto un paliekam ceļa malā, vispirms problēmu mēģinām noteikt un novērst paši. Nākamais solis ir “zvans draugam”, kas varētu izpalīdzēt esošajā situācijā. Compensa piedāvātais pakalpojums var noderēt gan tad, ja abas pirmās iespējas izrādījušās nesekmīgas, gan tad, ja par pirmo izvēli pieņemam apdrošinātāja piedāvāto pakalpojumu. Diennakts tehniskā palīdzība nozīmē gan rezerves riteņa nomaiņu, gan bloķētu durvju atvēršanu, gan arī evakuāciju ar visiem pasažieriem, ja problēmu īsā un ātrā laika sprīdī novērst nav iespējams.

Lielisks papildinājums Compensa KASKO polisei ir arī nomas auto iespēja – jau no pirmās dienas iespējams pieteikt nomas auto, kamēr savējais remontā. Bet mans vistīkamākais papildinājums – iespēja pašam izvēlēties autoservisu, kurā novērst radušos bojājumus. Autoservisu parasti izvēlamies vienu, tāpat kā dāmas frizētavu – kur zinām, mūsu auto salabos visātrāk, kvalitatīvāk un labāk, nekā jebkur citur, un uzticamies. Tāpēc Compensa piedāvājums, izvēlēties sev tīkamu autoservisu, nevis pieņemt apdrošinātāja noteikto, ir ļoti pat vieds.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai