CSDD eksāmens un teorija online

5:58 am by

csdd eksamensIkviens, kurš gatavojas CSDD teorijas eksāmenam noteikti ir pamanījis, ka CSDD mājas lapā ir pieejams Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) tests. To var pildīt ikviens, gan Latvijas autoskolu kursanti, gan tie, kuri vienkārši vēlas pārbaudīt vai atsvaidzināt savas zināšanas. Tomēr šī nav vienīgā iespēja kā sagatavoties CSDD teorijas eksāmenam.

 Atkarībā no tā, kādas kategorijas vadītāja apliecību vēlaties iegūt, CSDD eksāmens jāliek vispirms apgūstot teorijas kursu autoskolā (A, B, C, D kategorijām) vai patstāvīgi (velosipēdu, mopēdu, atpūtas kuģu kvalifikācijai). Gan vienā, gan otrā variantā ļoti palīdz mācību grāmatiņas (Ceļu satiksmes noteikumi/Ceļu satiksmes likums, Tematiskie uzdevumi ceļu satiksmes noteikumos). Bet kāpēc maksāt par grāmatu iegādi, ja to visu var mācīties online par brīvu?

Mācies CSDD teoriju mājas lapā credo.lv

Autoskola Credo ir viena no populārākajām autoskolām ar filiālēm pa visu Latviju (lielākā filiāle atrodas Rīgā, Aspazijas 32-314, pie T/C „Galerija Centrs”, tālrunis uzziņām + 67 220 800). Autoskolai ir arī sava, ērti lietojama mājas lapa, kurā var uzzināt vairāk par apmācāmajām kategorijām, cenām, filiālēm un adresēm, autoskolas instruktoriem un pasniedzējiem, kur iespējams pieteikties mācību grupai un kas vēl – iespējams mācīties CSDD teoriju un gatavoties eksāmenam bez maksas!

Autoskola Credo sniedz iespēju mācīties online:

  • CSDD teoriju – izvēlies jebkuru sadaļu no Ceļu satiksmes noteikumiem un sāc mācīties online;
  • CSDD izmēģinājuma eksāmens – kārto īstajam CSDD eksāmenam pielīdzinātu testu ar 30 jautājumiem B, C vai D kategorijai;
  • CSDD eksāmena jautājumi online – izvēlies sev tuvu vai tieši otrādi, teorijas tēmu, kas Tev sagādā vislielākās problēmas un pārbaudi zināšanas pildot testu tieši par šo tēmu.

Šī ir lieliska iespēja sagatavoties CSDD teorijas eksāmenam teju bez jebkādiem finansiāliem ieguldījumiem, jo gan teorija, gan pārbaudes ir bez maksas, kā autoskolas Credo kursantiem, tā ikvienam citam interesentam, kurš vēlas papildināt savas zināšanas. Tā kā piedāvātais CSDD izmēģinājuma eksāmens ir balstīts uz tādas pašas programmas kā īstais CSDD eksāmens, tajā ir iekļauti jautājumi, kas var nebūt pieejami mācību grāmatās, tāpēc lieku reizi papildīt šo testu pirms īstā eksāmena nenāks par ļaunu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This