CSDD eksāmens vadīšanā

6:10 pm by

CSDD eksāmens CSDD vadīšanas eksāmens ir pēdējais solis ceļā uz vadītāja apliecības iegūšanu. Šim eksāmenam kursants sagatavojas jau autoskolā, kur jāiziet minimāli noteiktais braukšanas apmācību stundu laiks, piem., „B” kategorijai 14 mācību stundas. Kursantu apmācību laikā sagatavo visiem CSDD braukšanas eksāmena posmiem.

CSDD vadīšanas eksāmena posmi:

1)      zināšanu pārbaude par transportlīdzekli

2)      figūras

3)      braukšana ceļu satiksmē

 Par to, kā norit CSDD eksāmens var izlasīt pašā CSDD mājas lapā (tiekot līdz eksāmenam tā kārtību kursantam izskaidro arī inspektors), bet, kā jau minēts, eksāmenam kursantu noskaņo jau autoskolā. Eksāmena svarīgākais posms ir braukšana ceļu satiksmē, kuras mērķis ir pārbaudīt cik labi kursants ir apguvis transportlīdzekļa vadīšanas iemaņas, cik labi pārzina transportlīdzekli (piem., ekonomiska un videi saudzīga braukšana), kā arī tas, cik labi spēj iekļauties ceļu satiksmē un vai tiek ievēroti visi ceļu satiksmes noteikumi.

 Tiem, kas uzsāk mācības no nulles, proti, nekad agrāk nav braukuši ar izvēlētās kategorijas transportlīdzekli, savā ziņā ir ieguvēji (ja vien neskaita, ka nākas vairāk samaksāt par braukšanas nodarbībām). Tas tāpēc, ka līdz ar iemaņu gūšanu, kursants izbraukā pilnīgi visu CSDD eksāmena norises pilsētu un, runājot atklāti, satrenējas tik tālu, ka pats CSDD eksāmens vairs noteikti neradīs problēmas. Protams, ar nosacījumu, ka ir izpratne un zināšanas par nestandarta situācijām (pēkšņi sākas stiprs lietus un ir ierobežota redzamība, uz ceļa notikusi avārija vai radusies cita bīstama situācija u.tml.).

Sagatavojies CSDD eksāmena, izvēloties labāko autoskolu un instruktoru

 Vadīšanas eksāmena sagatavošanā liela nozīme ir izvēlētā instruktora apmācības tehnikai. Kā izvēlēties autoskolu un instruktoru? To var darīt, pamatojoties uz paziņu, draugu atsauksmēm vai atsauksmēm par konkrēto autoskolu internetā. Ļoti daudz pozitīvu atsauksmju ir tieši par lielākajā un pazīstamākajām autoskolām Latvijā, piem., autoskolu CREDO (CREDO filiālē Rīgā, Aspazijas 32-314 (pie T/C „Galerija”) – tālrunis 67 220 800).

 Uzzinot savas izvēlētās autoskolas instruktoru sarastu, izvēli var veikt pamatojoties uz CSDD mājas lapā publicēto autoskolas un instruktoru sekmības procentu (cik apmācīto kursantu ir nolikuši eksāmenu konkrētā laika posmā). Piem., apskatot jau minētās autoskolas CREDO statistiku, var redzēt, ka autoskolai ir pozitīvs apmācības procents (salīdzinot ar pārējiem arī viens no augstākajiem) gan teorētiskajos, gan vadīšanas eksāmenos.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This