Dabīgo materiālu kaklarotas no Pearls4us.com

8:00 am by

Rotaslietas savā ziņā atdzīvina sievietes tēlu, jo tās var saskaņot ar tērpu gan ikdienā, gan esot darbā, gan dodoties uz svinīgiem pasākumiem. Viena no izteiksmīgākajām rotām, kas var papildināt un akcentēt jebkuru tērpu, ir tieši kaklarota. Kaklarotu piedāvājums gan dizaina, gan materiālu ziņā ir vienkārši milzīgs, tomēr nekas tā neizceļ sievietes dabīgo skaistumu kā dabīgu un augstvērtīgu materiālu rotas.

Pearls4us.com – rotas sievietēm ar spožu personību

Interneta veikals Pearls4us.com piedāvā plašu un daudzveidīgu rotu klāstu, tajā skaitā kaklarotas ar Swarovski kristāliem, dabīgajām upes pērlēm un citiem materiāliem. Pie burvīgajām kaklarotām var piemeklēt sev arī kādu jauku auskaru pāri, rokassprādzes, gredzenus un piespraudes. Tikmēr interesantām dāvanām var iegādāties dažādus aksesuārus, piem., grāmatzīmes, glāžu rotas, āķus somām u.c.

Pearls4us.com piedāvā:

  • Aptuveni 200 dažādu kaklarotu modeļus;
  • Iegādāties simtiem citu dažādu dabīgo materiālu rotas;
  • Iespēju pasūtīt rotas un saņemt tās pa pastu;
  • Izgatavot rotas pēc individuālā pasūtījuma;
  • Rotu prezentācijas ar iespēju tās aplūkot un piemērīt dzīvē;
  • Piegādi bez maksas pasūtījumiem virs 20 latiem;
  • Iespēju atgriezt preci 14 dienas pēc pirkuma;
  • Saņemt iknedēļas informatīvos e-pastus ar jaunāko rotu fotogrāfijām.

Rotaslietas tikai no dabīgiem un kvalitatīviem materiāliem

Interneta veikalā Pearls4us.com visas piedāvātās rotas tiek gatavotas no izejmateriāliem, kas tiek iepirkti no ražotājiem ASV, Vācijā, Holandē, Ķīnā un Honkongā un citur. Dabīgās upes pērles, koraļļi, gliemežvāku pērles ar speciālo krāsojumu un lakojumu, kristāli un slīpētie krāsainie stikla rotājumi, Tibetas sudrabs, 925 proves sudrabs, apzeltījums, kapars un pusdārgakmeņi, dabīgie akmeņi un citi materiāli sniedz daudz iespēju radīt skaistas un kvalitatīvas rotas.

Kaklarota - MillefioriMelno pērļu kaklarota

Garā pērļu kaklarotaKaklarota ar balto pērli

Attēlu avots: http://www.pearls4us.com/lv/kaklarotas/1

Tā kā piedāvājumā ir tikai dabīgi materiāli, var gadīties, ka kādam ir īpaša ādas reakcija, piem., uz varu vai ar sudrabu pārklātu metālu. Šādā gadījumā var konsultēties ar rotu meistari, kas labprāt palīdzēs piemeklēt labākos un piemērotākos materiālus, kā arī pēc individuāla pasūtījuma var arī izgatavot gan izteiksmīgas kaklarotas, gan citas rotaslietas no klientam piemērotākajiem materiāliem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This