Dakstiņi – labākais jumta segums

8:37 am by

Gadsimtiem pārbaudīts, īpaši novērtēts un elegants jumtu seguma materiāls visā pasaulē ir dakstiņi. Tie ir izturīgi, droši, kalpo ilgi, veido ļoti pievilcīgu un izteiksmīgu mājas izskatu. Turklāt dakstiņu jumts ir videi draudzīga un cilvēkam ekonomiski izdevīga būvniecības investīcija.

Latvijai raksturīgajam klimatam un laika apstākļiem par piemērotāko jumta seguma materiālu pat būvnieki iesaka dakstiņus. Pirmkārt, tas tādēļ, ka klasiskie dakstiņi zināmi no dabiskā materiāla – māla, kas nodrošina izturīgu un ilgmūžīgu jumta segumu. Tomēr būtiskākais ir tas, ka šāda materiāla jumts iztur plašas temperatūras svārstības, kas īpaši svarīgi reģionos, kur ir gan karstas vasaras, gan saltas ziemas. Turklāt atšķirībā no citiem dabiskajiem materiāliem (piemēram, skaidām vai niedrēm), māls nebojājas un to neapdraud dažādi kaitēkļi.

Pēdējos gados ar māla dakstiņiem sāk konkurēt no betona veidoti dakstiņi. Arī šis materiāls ir ļoti funkcionāls, turklāt lētāks. Taču abu materiālu dakstiņi ir vienlīdz pieprasīti, jo jumta segums no tiem tiek veidots noteiktā slīpumā un tā, lai lietus un sniegs nekrātos uz jumta, bet notecētu vai noslīdētu zemē.

Plašāko un augstākās kvalitātes dakstiņu sortimentu piedāvā uzņēmums „Monier”, kas piemērotāko un kvalitatīvāko jumta segumu piedāvājumā darbojas visā pasaulē. Kompānijas dakstiņu izvēles klāstā pieejami moderni, tradicionāli, oriģināli un ekonomiski dakstiņu jumtu risinājumi. Neskaitāmie „Monier” uzlikto jumtu piemēri visā pasaulē pierāda, ka dakstiņu jumts izgrezno ēkas fasādi, padara to pamatīgāku un vērtīgāku, kā arī nodrošina mājā stabilu iekšējo klimatu. Māju saimnieki ir ļoti apmierināti ar sasniegto rezultātu un atsauksmēs norāda, ka arī izmaksu ziņā dakstiņi ir ļoti izdevīgs jumta materiāls, kā arī pašiem viegli uzklājams un apkopjams jumta segums.

Kompānija „Monier” piedāvā gan māla, gan betona dakstiņus, kurus iedala rindas, kores un dzegas dakstiņos. Kompānijā pieejamo māla dakstiņu klāstā ir Smaragd, Turmalin, Hollander, Nortegl, Rubin, Granat, DAntegl un Vittinge dakstiņi, savukārt no betona dakstiņiem, kas pieejami dažādās krāsās un ar dažādu virsmas pārklājumu, izvēlēties var Minster TE, Zanda Protector, Zanda Lux un Zanda Elegant dakstiņus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This