Dakstiņu jumts – skaists un praktisks

7:56 am by

Dakstiņu jumts ir labākais veids, kā pasargāt ēkas un to konstrukcijas no nelabvēlīgu laika apstākļu un citu ārējo faktoru iedarbības. Gadsimtu gaitā ir pierādījies, ka dakstiņu jumts kalpo ļoti ilgi un efektīvi aizsargā ēkas ne tikai no lietus un vēja, bet arī aizkavē mitruma kondensēšanos ēku iekšpusē. Dakstiņus ir viegli uzklāt uz jebkura izmēra un formas jumta un to dažādais dizains garantē, ka dakstiņu jums izskatīsies lieliski uz jebkuras celtnes.

Monier ir viens no zināmākajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā dakstiņu jumtus. Tā pārstāvniecības pieejamas arī Latvijā, pārējās Baltijas valstīs un Skandināvijā. Monier piedāvā dažādu veidu dakstiņu jumtus – pieejami dažādu formu un krāsu māla dakstiņi un betona dakstiņi.

Dakstiņu jumts pasaulē ir pazīstams jau vairākus tūkstošus gadu un laikā gaitā ir pierādījies, ka pareizi uzklāts, kvalitatīvs dakstiņu jumts spēj kalpot pat no 100 līdz 200 gadiem. Tas nozīmē, ka dakstiņu jumts, rēķinot uz izmaksām viena gada laikā, ir viens no lētākajiem pieejamiem jumta segumiem, jo nav to nav nepieciešams mainīt ik pēc dažiem gadiem.

Dakstiņu jumtam piemīt vairākas ļoti būtiskas īpašības, kas pasargā ēku konstrukcijas no kaitīgiem vides faktoriem un nodrošina maksimālu komfortu tās iekšpusē. Lai arī dakstiņu jumts efektīvi pasargā ēku no lietus un vēja iedarbības, tas ir gaisa caurlaidīgs, efektīvi veicinot gaisa apmaiņu ēkā un pasargājot to no mitruma kondensēšanās. Tāpat dakstiņu jumti efektīvi aiztur skaņas, nodrošinot patīkamu un mierīgu atmosfēru ēkas iekšpusē arī spēcīga lietus un vēja gadījumā.

Tā kā Monier piedāvā dažāda izskata un krāsu māla un betona dakstiņus, iespējams atrast dakstiņu jumtu, kas lieliski izskatīsies gan uz ekskluzīvām, vēsturiskām celtnēm, gan uz vienkāršām un modernām ēkām. Turklāt dakstiņu jumtu ir viegli uzklāt uz jebkura izmēra un formas jumta.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This