Dārza mēbeles – skaistas sezonas nianses no interneta veikala 220.lv

9:15 am by

Plaukstošais pavasaris un krāšņās vasaras tuvums arvien vairāk liek vēlēties baudīt dabu. Vairāk gribas pabūt svaigā gaisā, ieelpot ziedu un augļu koku aromātu, sajust šašliku smaržu vai vienkārši baudīt omulību savā piemājas dārza harmonijā. Šajā sezonā, kad labprātāk uzturamies dārzā, neiztikt bez dārza mēbelēm.

Zinātāji pratīs teikt, ka dārza mēbeļu dizains attīstījies jau kopš viduslaikiem, reizē ar parku ierīkošanas mākslu. Tolaik elegantie, senie parki apmeklētājus priecēja ne tikai ar savu dabiski izkopto skaistumu un arhitektu sarūpētajām brīnumainajām ainavām, bet arī ar iespēju apsēsties uz soliņa, nesteidzīgi izbaudot apkārtnes burvību. Tādēļ bez dārza mēbelēm jau tolaik parki un piemājas teritorijas nebija iedomājamas. Sākumā tie bija vienkārši pārnēsājamie krēsli, bet laika gaitā dārza mēbeļu klāsts kļuvis arvien plašāks un daudzveidīgāks. Mūsdienās dārza mēbeļu kategorijā ietilpst ne vien galdi, krēsli un soli, bet arī šūpuļkrēsli, guļamtīkli un pat terases, pergolas, šūpoles, slīdkalniņi, baseini un daudz kas cits.

Tagad mums katram vai vismaz vecākiem, vecvecākiem piepilsētā vai laukos ir savs miniatūrs parks – piemājas dārzs. Par skaistu sezonas niansi ik gadu tajos kļūst katra izvēlētās un iekārtotās dārza mēbeles. Turklāt tām ir ļoti svarīga loma dārza kopskata veidošanā un bez mēbelēm dārzs izskatās nedzīvs un panīcis.

Plaša izvēle dārza mēbeļu klāstā ir meklējama Latvijā iecienītā interneta veikalā 220.lv. Dārza mēbeles no šī veikala izskatīsies lieliski gan dārzā, gan arī terasē un balkonā.

Dārza mēbeles

Interneta veikalā 220.lv pasūtāmas dažāda stila dārza mēbeles. Tās ražotas no plastmasa, koka un metāla. Materiālam ir svarīga nozīme, izvēloties dārza mēbeles, jo mēbeļu lietošanai āra apstākļos nepieciešams, lai tās būtu ne tikai ērtas un skaistas, bet arī funkcionālas un izturīgas pret temperatūras un mitruma izmaiņām. Viens no piemērotākiem šāda veida materiāliem ir plastmasa, taču latviešu mentalitātei bieži vien tuvākas ir koka vai pītās mēbeles, kas ir tīkamākas taustei. Interneta veikalā 220.lv pasūtāmas dārza mēbeles no priedes, eikalipta koka, vītola, akāciju koka un citas koksnes.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This