Dators, atbilstošs jebkuram lietotājam!

5:43 pm by

ishop.lv datoro, planšetdatori, iphonePateicoties tehnoloģiju attīstībai, kad šobrīd pieejamās tehnoloģijas ierīces kļūst aizvien jaudīgākas, plānākas un ērtākas lietošanai, arī portatīvie datori kļūst daudz reiz mobilāki. Portatīvais dators neskaitāmu datorlietotāju starpā ir kļuvis par stacionārā galda datora aizstājēju, ne vien sava kompaktā izmēra dēļ, bet arī savu piedāvāto iespēju, piem., jaudas vai veiktspējas esamību, kas paredzētas ne tikai datorspēļu spēlētājiem, bet arī profesionāliem inženieriem u.tml. Datorspeciālistiem ar augstām tehniskajām prasībām jāizvēlas jaudīgāks portatīvā datora modelis, bet pārējai daļai datorlietotāju piemērots būs arī budžeta klases modelis.

Populārākie portatīvo datoru veidi

Tā kā ikvienam no mums ir savas vēlmes, arī datoru ražotāji koncentrējas uz vairāku portatīvo izstrādi, lai varētu piedāvāt portatīvos datorus atbilstoši ikviena datorlietotāja vajadzībām. Tieši tāpēc portatīvais dators mēdz atšķirties ne tikai pēc izmēra un dizaina, bet arī pēc tehniskajiem raksturlielumiem, piem., procesora veida, operatīvās atmiņas, cietā diska (HDD), video kartes veida, operētājsistēmas u.c. Populārākie zīmoli, kas piedāvā datorus ir Apple, HP, Dell, Acer, Samsung, Packard Bell u.c.

Ishop izpārdošana – datori, telefoni, planšetes – ienāc www.ishop.lv

Portatīvā iegādē nozīmīgu lomu spēlē:

  • Monitors – jo mazāks datora ekrāns, jo vieglāks un ekonomiskāks būs portatīvais. Bet tas derēs vienkāršu uzdevumu izpildei, piem., prezentācijas izveidei. Spēļu faniem vai tiem, kam jāstrādā ar sarežģītām programmām, vajadzīgs jaudīgāks portatīvais dators.
  • Diska ietilpība – šis teju vienmēr ir svarīgākais kritērijs, īpaši, kad pērkat savu pirmo datoru. Parasti ne pārāk prasīgiem datorlietotājiem ir labs 320 GB HDD, bet, ja mīlat lejupielādēt un skatīties datorā filmas un uzglabāt attēlus, lai nevajadzētu domāt par ārējo cieto disku, daudz izdevīgāks pirkums būs portatīvais dators ar vismaz 500GB HDD.
  • Baterijas mūžs – jo ilgāk darbojas baterija, jo mobilāks kļūst portatīvais dators un pastāv plašākas iespējas to izmantot ārpus mājām. Ja bieži lietojat portatīvo interneta kafejnīcās, bibliotēkās vai parkā, ļoti labi, ja baterija tur vismaz 4 h bez ārējās elektrības padeves. Baterijas darbības laiks, protams, būs atkarīgs arī tā, ko Jūs plānojat darīt – lasīt ziņas online, spēlēt datorspēles, veidot prezentācijas u.tml.

Minētie ir tikai daži no nsvarīgākajiem kritērijiem portatīvā izvēlē. Visgudrāk veikt papildus izpēti interneta resursos vai lūgt padomu  kādam profesionālim, īpaši, ja iegādājaties savu pirmo portatīvo.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This