Datoru komponentes – ASUS pamatplates

1:49 pm by

Ja stacionārajam datoram ir nepieciešams veikt uzlabojumus, pievienot mūsdienīgāku video karti vai citus komponentus, būs vajadzīga jauna pamatplate. Interneta veikalā 1a.lv atradīsi datortehniku, datoru komponentus, tostarp ASAS ražotās pamatplates. Iepirkties 1a.lv ir ērti un izdevīgi! Interneta veikals 1a.lv apgrozījuma ziņā Latvijā ir lielākais. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem, 1a.lv klientiem var piedāvāt jaunākās preces – biroja, sadzīves tehniku, tūrismam un sportam nepieciešamo par vislabākajām cenām.

Mājas lapā 1a.lv ASUS pamatplates meklē: datoru komponentes – pamatplates. Varēsi izvēlēties pēc procesora ražotāja, ligzdu daudzuma, procesora ražotāja, plates izmēra, atmiņas kopnes un atmiņas slotiem. Ieklikšķini pie ražotāja ASUS, atzīmē arī citus sev svarīgus parametrus. 1a.lv piedāvā ASUS pamatplates cenu robežā no Ls 25 līdz pat Ls 198. Interneta veikals dod iespēju salīdzināt vairākus iespējamās izvēles variantus, ieklikšķini – salīdzināt, un apskati pamatplates parametrus pārskatāmā tabulā. Vari savā starpā salīdzināt līdz pat pieciem produktiem. 1a.lv piedāvā Intel® un AMD® procesoriem paredzētas ASUS pamatplates. Iespējams meklētais ir Asus F2A55 par Ls 53,92 ar 36 mēnešu garantiju. Pamatplatē ir integrēta AMD Radeon HD 7000 video karte un Realtek ALC887 audio karte, nodrošinot vislabāko skaņas un attēla kvalitāti.

Asus pamatplate - datoru komponenetes

Kad vajadzīgās komponentes ir atrastas, spied ielikt grozā – uz grozu. Seko norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējies klients, taču reģistrēties ir izdevīgāk. Nebūs atkārtoti jāievada dati, kā arī varēs piedalīties izlozēs un akcijās. Kad pirkumu būsi noformējis, 1a.lv uz e-pastu atsūtīs apstiprinājumu. Interneta veikalā 1a.lv var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai arī noformēt līzingu. Tā summa no 50LVL līdz 4500 LVL, atmaksas termiņš no 3 līdz 48 mēnešiem, atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas. 1a.lv precēm ir garantija, precīzu garantijas ilgumu varēs uzzināt pie izvēlētās preces. Rīgas robežās pirkumu piegādās 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas – DPD kurjers, piegāde tiek veikta divās dienās, ja pasūtījuma brīdī izvēlētā prece ir bijusi 1a.lv noliktavā. Papildus informācijai, ar 1a.lv var sazināties 67428800, 67428801.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This