Daudzfunkcionāla TV programma

8:10 am by

Televīzija mūsu ikdienas dzīvē joprojām ieņem būtisku lomu, kaut vai kā fons ikdienas darbiem. Tādēļ TV programma iemīļotajiem televīzijas kanāliem ir ierasts iknedēļas resurss, ko sarūpējam savām ērtībām.

Saprotams, ka vecākā gada gājuma cilvēki joprojām priekšroku dod drukātajiem medijiem, līdz ar to izmanto arī kāda preses izdevuma nedēļas beigās pielikumā esošo TV programmu. Nereti šie iknedēļas pielikumi ir apvienoti ne tikai ar jaunākajām televīzijas ziņām un jaunumiem, bet arī ar teātru, koncertu un grāmatu apskatiem, intervijām un jaunākajām ziņām izklaides sfērā. Šādus iknedēļas pielikumus piedāvā ne tikai pazīstamākie laikraksti, bet arī reģionālie preses izdevumi.

Savukārt jaunākās paaudzes cilvēki TV programmas iegādi drukātā formātā jau sen vairs neuzskata par lietderīgu un ērtu resursu. Cilvēki, kas sevi uzskata par mūsdienīgiem, TV programmu jau vairākus gadus lieto interneta versijā. Turklāt šādā formātā pieejamā TV programma ir daudz plašāka, precīzāka un lietderīgāka.

Patlaban TV programmu internetā piedāvā daudzi telekanāli, TV provaideri un ziņu portāli. Viens no ērtākajiem un zināmākajiem TV programmas piedāvājumiem ir pieejams uzziņu portālā 1188.lv. Tā ir daudzfunkcionāla TV programma, jo vienviet piedāvā dažādas iespējas, kā TV programmu lietot.

Ikviens interneta lietotājs TV programmu uzziņu portālā 1188.lv var ērti atrast sadaļā „Izklaide”. Atverot TV programmas lapu, uzreiz pieejama konkrētās dienas TV programma populārākajiem Latvijas kanāliem – LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV6 un TV5. Turklāt uzskatāmi tiek atainotas pārraides, kas tieši konkrētajā brīdī tiek rādītas televizora ekrānos.

TV programmas lietotāja ērtību labad uzziņu portāls 1188.lv ir izstrādājis izvēles iespējas – aplūkot TV programmu konkrētai dienai visas turpmākās nedēļas garumā. Turklāt klienti var izvēlēties apskatīt daudzus citus kanālus, tos izvēloties pa tematiskajiem blokiem, piemēram, sporta kanālus, bērnu raidījumu piedāvājumu, Krievijas TV, starptautiskos TV un citus. Daudzpusīgākam pārraižu satura izvērtējumam 1188.lv ir sagatavojis arī anotācijas vai īsus pārraižu aprakstus, par to, kas paredzēts konkrētajā raidījumā.

Jāpiebilst, ka iepriecinošs ir fakts, ka TV programmas lietošana uzziņu portālā 1188.lv ir bez maksas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This