Daudzfunkcionālie printeri mājai

4:45 am by

Dažreiz nepietiek tikai ar printeri un ir nepieciešams kas vairāk, piem., lai tam būtu skeneris un kopētājs. Ja vēl klāt pievieno faksu, nelielo drukāšanas ierīci var pārvērst par personīgo mājas biroju. Šī iemesla dēļ daudzi izvēlas daudzfunkcionālos printerus, no kuriem daudzi modeli ļauj arī izdrukāt lieliskas fotogrāfijas vai veikt bezvadu savienojumu ar mājas datoru.

Lietas, ko jāapsver pirms printera iegādes:

  • Nosaki savas vēlmes;
  • Printera savienojamības iespējas;
  • Lietošanas izmaksas – kārtridžu nomaiņa, krāsu uzpilde;
  • Kas labāk – tintes vai lāzera.

Parasti printerus kategorizē gan pēc to funkcijām, gan cenām. Tādējādi, kamēr daži ir ideāli piemēroti fotogrāfiju veidošanai, citi labāk der dokumentu drukāšanai. Mājas printeri parasti atšķiras no tiem, kas ir paredzēti darbam birojā, jo birojos drukāšanas iekārtas parasti ir lielas un masīvas, kas attiecīgi spēj nodrošināt arī lielu drukāšanas jaudu, kamēr mājas printeros tik liels drukāšanas apjoms parasti nav nepieciešams.

Ir dažādi veidi, kā nosūtīt datus uz printeri un visplašāk izmantotais parasti ir USB savienojums. Ja padomā fotogrāfiju printēšana, jau uzreiz var vadīties un pirkt tādu modeli, kas pieņem arī atmiņas kartes no fotokamerām vai viedtālruņa. Modernākajos printeros ir arī neliels ekrāns, kurā var apskatīt vai rediģēt fotogrāfiju pirms tās izdrukas. Savukārt pats ērtākais veids ir savienojums ar WiFi – līdz ko savienojot drukāšanas iekārtu ar WiFi ar to var drukāt no jebkura datora, kas atrodas šajā pat tīklā.

Kas labāk – tintes vai lāzera printeris?

Lai gan abiem printeru veidiem ir savas priekšrocības, viss atkarīgs no pircēja izvirzītajām vēlmēm un budžeta. Tintes printera pozitīvās īpašības ir tas, ka tas nodrošina bagātīgākas krāsas un ir tie lētāki, savukārt lāzerprintera pluss ir lielais drukas ātrums un zemās izmaksas par lapu.

Tintes printeram ir arī daži ierobežojumi – tie ir lēnāki un parasti vienlaikus var apstrādāt 50-100 lapas un kārtridžu tinte var izžūt, ja to kādu laiku nelieto. Savukārt lāzerprinteru mīnusi – tie ir lielāki, smagāki un arī maksā vairāk, tāpēc pirms pirkuma noteikti jāapdomājas par galvenajām funkcijām, kas no šī printera tiks prasītas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This