Dāvana vecākiem Ziemassvētkos

4:21 pm by

dāvana vecākiem ziemassvētkos dalder.lvViens no tiešām grūtākajiem uzdevumiem esot pieaugušajam ir atrast piemērotas dāvanas Ziemassvētkos – ne jau kuram katram, bet gan vecākiem. Jo vecāki mēs kļūstam, jo vairāk izprotam savas vēlmes un jo mazāk paliek šo „vajag” un „gribu”, tāpēc, kad pienāk kārta izvēlēties dāvanu vecākiem, ir grūti kaut ko izdomāt.  

Nauda dāvanā

Ir diez gan interesanti, ka daudzi vecāki un vecvecāki saviem bērniem sūta naudu Ziemassvētkos, bet Jūtas neērti, kad nauda kā dāvana vecākiem Ziemassvētkos tiek pasniegta viņiem pašiem no jau viņu pieaugušajiem bērniem. Ja jau patiesi nevēlaties pasniegt naudu, tad pastāv dažādas labas alternatīvas dāvanām, turklāt nebūt ne dārgām. Savukārt, ja gribat pasniegt vecākiem ko lielu, piem., jaunu sadzīves tehniku, tad, ja Jums ir brāļi vai māsas, varat vienoties ar viņiem par vienu kopīgu dāvanu.

Kopīgi pavadīts laiks

Viens no lielākajiem priekiem vecākiem rodas tad, kad viņi var pavadīt laiku ar saviem bērniem un mazbērniem, pat bez jebkādām dāvanām. Daudz biežāk kā jebkad agrāk, vecāki un bērni mūsdienās dzīvo daudzu kilometru attālumā. Ja vecāki vēl aizvien dzīvo savā lauku mājā, tad Ziemassvētki noteikti ir tas labākais laiks, kad viņus apciemot, beidzot satiktos un nosvinētu gada skaistākos svētkus kopā.

Tiešām noderīgas dāvanas

Ja Jūsu vecākiem ir ierobežoti ienākumi, tad droši vien ir diez gan daudzas lietas, kuru atļaušanās varētu sagādāt neērtības. Ja vecākiem ir sava mašīna, tad kāpēc gan par to neparūpēties un iegādāties, piem., jaunu ziemas riepu komplektu vai iegādāties dāvanu sertifikātu, ko viņi paši varētu izmantot savos ieskatos mašīnas aprūpei. Patiesībā dāvanu kartes kalpo kā ļoti laba dāvana vecākiem.

Iespējams, daudziem šķiet, ka dāvanu kartes ir bezpersoniskas un varbūt agrāk tā patiešām bija, bet ne mūsdienās. Mūsdienās iespējams iegādāties dāvanu kartes praktiski jebkam, kā veikala, tā arī restorāna vai atpūtas parka apmeklējumiem. Ja Jūsu līdzekļi ļauj, kāpēc gan nesarūpēt patiešām lielisku pārsteigumu un neuzdāvināt dāvanu karti atpūtai kaut kur Latvijā vai ārzemēs? Šī dāvana noteikti paliktu vecāku atmiņā uz ilgu laiku.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This