Dāvanas sievietei dzimšanas dienā

12:19 pm by

Sievietēm patīk saņemt jaukas dāvanas, kas iepriecina. Sievietei vislabāk dāvināt ko tādu, ko viņa varēs pilnvērtīgi izbaudīt viena vai kopā ar kādu mīļu cilvēku vai cilvēkiem.

Jebkuru sievieti noteikti iepriecinās labas smaržas. Pērkot smaržas, gan kaut aptuveni būtu jāpārzina jubilāres gaume, jo citām sievietēm labāk patīk un piestāv saldas smaržas, savukārt citas dod priekšroku atsvaidzinošākiem aromātiem. Tāpat ieteicams padomāt par to, vai smaržas paredzētas ikdienas lietošanai vai īpašākām svētku reizēm. Iegādājoties smaržas nav jābaidās pievērst uzmanību iepakojumam. Skaists noformējums noteikti radīs papildus prieku par dāvanu.

Sievietei dzimšanas dienā var dāvināt arī citus ķermeņa kopšanas produktus, piemēram, ķermeņa losjonus un dušas želejas. Ideāli, ja šie produkti ir no vienas sērijas. Laba dāvana ir arī dekoratīvā kosmētika  – sievietēm patīk lūpu krāsas, nagu lakas, acu ēnas, skropstu tušas, pūderi un citi nieciņi, kas padara dabas doto skaistumu vēl interesantāku.

dāvanas sievietei

Sievietei dzimšanas dienā var dāvināt arī nopietnākas skaistumkopšanas lietas, kas palīdzēs ietaupīt naudu un laiku, jo vairs nebūs nepieciešamība regulāri apmeklēt skaistumkopšanas speciālistus salonos. Pie šādām dāvanām pieder epilatori, fēni, matu taisnotāji, lokšķēres, manikīri komplekti, kā arī dažādi SPA un masāžas komplekti.

Kā zināms, sievietes pievērš lielu uzmanību videi, kurā pavada ikdienu, tāpēc gandrīz jebkuru sievieti interesē dažādi priekšmeti, kas atsvaidzinās dzīvesvietas vai varbūt arī darba vietas interjeru. Šī iemesla dēļ draudzenei var dāvināt arī dažādas mājai noderīgas lietas, kam ir ne tikai praktisks pielietojums, bet arī skaists vizuālais noformējums. Laba dāvana būs, piemēram, mīksts un silts pleds, interesants gultas veļas komplekts, stilīgs svečturis, dažādi skaisti nieciņi, kas iederas draudzenes dzīvesvietā vai krāsaina glezna.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This