Ko dāvināt sievietei, kurai nekā netrūkst?

9:39 pm by

Dāvanas sievietēmDažreiz gadās situācija, kad nav ne jausmas, ko dāvināt sievietei jubilejā, vārda dienā vai kādos citos svētkos. Ir cilvēki, kas šādos gadījumos dodas pie sveicamā cilvēka un jautā, ko viņa vēlas saņemt svētkos, kā atbildi saņemot: „Neko” Plāns izgāzies, un Jūs atkal stāvat tajā pašā punktā, kur iepriekš. DāvanuServiss.lv palīdzēs atrast dāvanu, kas iepriecinās sievieti, kurai it kā jau viss ir – kosmētika, sadzīves priekšmeti, simtiem apģērbu, rotaslietu un smaržu – pierādiet, ka spējat būt tik oriģināls, ka atradīsiet dāvanu sievietei, kurai neko nevajag!

Jautras dāvanas

Pat cilvēki, kuriem viss ir, nekad neatteiksies no prieka un smiekliem, jo, kā teicis Aristotelis, cilvēks ir vienīgais dzīvnieks, kurš ir apveltīts ar spēju smieties, tāpēc izmantosim šo iespēju! Viena no dāvanām, kas patiks sievietei un radīs gammu labu emociju – karikatūra. DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties unikālu dāvanu sievietei. Jums vairs nebūs, ejot ciemos, jāuztraucas, ka jubilārs varētu būt neapmierināts ar saņemto dāvanu. Karikatūra būs profesionāli uzzīmēta, tā būs jautra, pozitīva, un spēs sasmīdināt no sirds. Iegūto karikatūru ir iespējams uzdrukāt uz krūzītēm, krekliem, plakātiem, kā arī iespēja ierāmēt skaistā foto rāmītī. Tas viss par nieka Ls 20

Piedzīvojumi gaisā

Uzdāvinot sievietei smaržas, tās kalpos vismaz pāris mēnešus. Tomēr sievietēm, kurām skapis ir pilns ar smaržām, iespējams uzdāvināt lidojumu ar lidmašīnu uz Roņu salu. Dāvanas saņēmējai būs iespēja pavērot, kā izskatās sala no putna lidojuma. Dāvana Jums izmaksās Ls 267, tomēr tas ir to vērts, jo šis lidojums gan atmiņā, gan sirdī  paliks mūžīgi!

Piedzīvojumi uz ūdens

Kā zināms, ir četras stihijas – zeme, gaiss, uguns un ūdens. Par pēdējo arī būs šis stāsts.  Jūs varat uzdāvināt iespēju sievietei staigāt pa ūdeni un iegūt vēl nebijušas emocijas! Aizraujoša un lieliska izklaide, jo pārvietoties pa ūdeni ir neticami viegli! Dāvanas saņēmējam būs iespēja izbaudīt fantastiskas emocijas, kā arī no sirds izsmieties. Arī cena ir ļoti pievilcīga – vien Ls 10!

Kā redzat, pat tad, ja, šķiet, ka neko jaunu un elpu aizraujošu nav iespējams uzdāvināt, DāvanuServiss.lv ir gatavs nākt palīgā un likt justies laimīgai pat tādai sievietei, kurai „neko nevajag”

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This