Dāvanas vīrietim interneta veikalā 220.lv

11:12 am by

Gaidāmo svētku noskaņās, interneta veikals 220.lv piedāvā lielisku dāvanu izlasi vīriešiem par īpašām svētku cenām! Ja zināma vīrieša gaume, noteikti iepriecinās lielais zīmolu smaržu klāsts, bet tiem, kas aizraujas ar sportu, noteikti patiks sporta inventārs vai aktīvas atpūtas dāvanu karte no Weekendbox. Bez tam, interneta veikalā pieejama datortehnika, mobilie telefoni un daudzas citas dāvanas vīrietim, turklāt ar iespaidīgām atlaidēm un bezmaksas piegādi visā Latvijā, izmantojot Pasta staciju!

Lieliskas dāvanas jebkurai gaumei

Sekojot līdzi vīrieša interesēm un vēlmēm, interneta veikalā 220.lv noteikti atradīsi vispiemērotāko dāvanu jebkuram vīrietim. Piedāvājumā gan īpašas, gan praktiskas lietas, kas, papildinātas ar īpašu kartiņu vai citu mīļu nieciņu, būs ideāla kombinācija dāvanai.

Dāvanas vīriešiem veikalā 220.lv

220.lv piedāvātās dāvanas vīrietim:

Smaržas un kosmētiku vīriešiem

Datortehniku

Mobilos telefonus un aksesuārus

Preces vīrieša skaistumam

Sporta preces

Instrumentus

Galda spēles u.c.

Sagādā īpašu dāvanu un iegādājies vīrieša mīļākā zīmola aromātu. Interneta veikals 220.lv piedāvā lielu izvēles klāstu katra gaumei. Mūsdienīgiem, par sevi pārliecinātiem vīriešiem noteikti patiks Hugo Boss, Calvin Clein un Moschino Uomo aromāti. Spēcīga rakstura vīriešiem, kam tuvs ātrums, sports un adrenalīns piemēroti Ferrari Black, vai uzmundrinoši aromāti no Lacoste. Blakus nosauktajiem atradīsiet vēl daudzus citus pazīstamus zīmolus ar atlaidēm līdz pat 70% un vairāk!

Tehnika un sadzīvē noderīgas lietas

Vīrietis, kas aizraujas ar tehniku, noteikti priecāsies par CANYON bezvadu austiņām vai A-data stilīgu pārnēsājamo ārējo cieto disku. Noderīga un īpaša dāvana var būt arī sen kārotais Acer vai citas firmas planšetdators, ar ko baudīt video, mūziku, attēlus vai sazināties ar savējiem pateicoties interneta pieslēgumam un iebūvētajai kamerai. Kā arī, pieejamas daudzas citas noderīgas dāvanas vīrietim!

Aktīvi vīrieši būs sajūsmā par jaunu skaņas sistēmu vai mobilo telefonu no HTC, Nokia, Blackberry, Samsung vai Apple Iphone, bet saimnieciskam vīrietim var noderēt elektroinstrumenti no BOSCH. Kopā būšanas brīžiem, ideālas būs galda spēles, sākot ar klasisko šahu līdz pat Poker Texas Holdem!

Iegādātās dāvanas tiks piegādātas jebkurā vietā Latvijā! Dodies uz interneta veikalu 220.lv, izvēlies kādu no svētku precēm vai preces par akcijas cenām. Padari dāvanu personisku, pievienojot apsveikumu ar īpašu vēlējumu un sagādā ideālu pārsteigumu jebkuros svētkos!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This