Dāvanas par nelielu naudas summu

11:28 pm by

Kas ir laba dāvana? Vai tā, kura dārgāka, lielāka? DāvanuServiss.lv lauzīs Jūsu stereotipus, ka tikai maksājot astronomiskas naudas summas, iespējams iepriecināt savus tuviniekus. DāvanuServiss.lv ir parūpējies, lai dāvanas mājaslapā būtu pieejamas cenu amplitūdā no Ls 4 līdz Ls 1600. Šeit Jūs atradīsiet veidu, kā iepriecināt savus mīļos, neņemot vērā maciņa biezumu!

Preses abonementi, šaušana ar loku iejūtoties Robina Huda tēlā, tie, kas mīl ātrumu, novērtēs kartinga sniegtās iespējas, dažādi kursi un masāžas – tas viss par niecīgām naudas summām pieejams DāvanuServiss.lv piedāvājumu klāstā! Baudiet atpūtu lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī citās valstīs kā, piemēram, Polijā, Lietuvā, Igaunijā, Lielbritānijā u.c!

Sāls ala - dāvanas

  • Sāls ala divām personām tikai par Ls 8;
  • Garda ekskursija Rūjienas saldējuma pasaulē par Ls 8;
  • Ieprieciniet savus tuviniekus, dāvājot ekskluzīvu iespēju atslābināties burbuļvannā par nieka Ls 9;
  • Lielākā daļa preses abonementu pieejami sākot no Ls 4

 „Manam mīļotajam puisim tuvojās dzimšanas diena. Tā kā esmu studente, un ar finansēm dažreiz ir tā kā ir, tad meklēju pēc iespējas lētāku, bet kvalitatīvu dāvanu ar ko pārsteigt gaviļnieku. DāvanuServiss. lv mājaslapā iegādājos braucienu divām personām pa Daugavu, kas man izmaksāja nieka Ls 8. Izīrējām laivas vakarā, tieši, kad sāka rietēt saule. Brauciens bija brīnišķīgs un romantisks. Pēc brauciena pārsteidzu savu mīļoto ar pikniku brīvā dabā pie ūdens.  Kā viņš pats atzina nākamajā dienā, nekad nebija saņēmis tik pārdomātu un piedzīvojumiem bagātu dāvanu.  Pierādījums tam, ka arī ar maziem naudas līdzekļiem iespējams sarīkot neaizmirstamu dienu! „ /Elīna no Rīgas/

Ieprieciniet savus vecākus ar vakariņām restorānā. Pārsteidziet savu biznesa partneri, dāvājot iespēju izbaudīt ātrumu, ko sniedz kartings. Varbūt Jūsu bērniem tuvojas dzimšanas diena, skolas absolvēšana vai citi svētki? DāvanuServiss.lv parūpēsies, lai par pieņemamām summām, Jums sniegtu iespēju noorganizēt pašu labāko un prātā paliekošu piedzīvojumu! Jo, kā vēsta sens un zināms teiciens – nav nozīmes dāvanas vērtībai naudas izteiksmē, bet gan tai, ko piešķir tās dāvinātājs!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This