Dāvanu karte svinībās

9:49 am by

Dāvana, kura neprasa vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros gada notikumos. Lai arī var likties, ka tā ir ikdienišķa un bezpersoniska dāvana, tā jubilāram dod iespēju pašam nopirkt sev kāroto. Lai lieki neizniekotu brīvos brīžus dāvanu iegādāšanās drudža laikā, dod priekšroku dāvanu kartēm, jo tā būs vērtīga dažādiem cilvēkiem. Sarūpētās dāvanas pasniegšana  būtiska, tādēļ noderēs radoša pieeja tās noformējumā.

Sievai, gādīgam vectēvam, sirsnīgajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kolēģiem  – iegādājies praktisku dāvanu!

Tuvojoties svētkiem, jubilejām, kāzu jubilejai vai bērnu ballītēm, aktuālas dāvanu idejas? Tradicionālo dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu rosinošām dāvanām. Internetā varēsi atrast dažnedažādas interesantas un aizraujošas dāvanas svētkos atšķirīga temperamenta un dzīvesstila cilvēkiem:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Tas, kas vienmēr paliek atmiņā, ir veiksmīgie braucieni un cilvēki, ar kuriem pavadīts laiks. Dāvana ceļojums uz tuvajām valstīm vai tepat pa Latviju saliedēs un garīgi stiprinās gan ģimenes locekļus, gan draugus. Interesanta dāvana adrenalīna cienītājiem ir brauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu.

Sirsnīga dāvana tuvam cilvēkam

Nekas nevar būt nozīmīgāks par brīdi, ko pavadi kopā ar mīļoto cilvēku. Tāpēc kopīga laika pavadīšana kādā no SPA vai atpūtas kompleksiem palīdzēs piemirst ikdienu un ļauties kopā būšanai. Tuviem cilvēkiem lieliska dāvana svētkos būs vaļasprieka profesionālo apmācību apmeklējums. Dāvana jebkuros svētkos ir sajūsmas pilns mirklis.

Svētki nāk ar dāvanām!

Gatavojoties svētkiem, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu variantos. Humoristiska karikatūra, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, aizraujošas piedzīvojumu takas un nedēļas nogales atpūta. Tie ir tikai daži no ikdienišķo dāvanu aizstājējiem. Negaidīta dāvana veicinās spilgtu emociju gammu un uzburs iepriecinošu svinību noskaņu.

Ienāc ŠEIT un izvēlies foršāko dāvanu no Dāvanuserviss.lv dāvanu piedāvājuma!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This