Digitālā televīzija dod daudz vairāk nekā tikai televīzija

9:28 pm by

Ko saprotam ar vārdu „televīzija” un ko no tās praktiski gaidām? Protams, lai mājoklī nodrošinātajā aparatūrā, proti, televizorā, būtu iespējams uztvert un redzēt dažādu telekompāniju pārraidītos raidījumus, ziņas, filmas, koncertus, vēlāk arī seriālus, šovus un citas pārraides. Kopš pagājušā gadsimta vidus, kad Latvijā televīzija kļuva pieejama, sabiedrībai pietika ar šo vienīgo nosacījumu, ka televīzija bija redzama viņu televizorā. Analogā jeb parastā televīzija lielākā vai mazākā mērā to nodrošināja.

Strauji attīstoties informāciju tehnoloģiju jomai, arī televīzijas būtība, nozīme un pakalpojums mainījies. Tagad pieejami jauni televīziju veidi un pakalpojumi. Viena no jaunākās paaudzes televīzijām ir digitālā televīzija, kas zināma arī kā ciparu televīzija. Signālu tā pārraida kodētas ciparu straumes veidā, kuru var izplatīt kabeļtīklos, no pavadoņa vai ar parasto televīzijas raidīšanas aparatūru (ko dēvē arī par virszemes televīziju).

Lattelecom Interaktīvā TV

Digitālā televīzija, ko piedāvā Latvijā vadošas telekomunikāciju uzņēmums „Lattelecom”, dod daudz vairāk iespēju nekā parastā televīzija. Pirmkārt, atšķirībā no parastās televīzijas, digitālā TV nodrošina nemainīgi augstu attēla kvalitāti, turklāt – neatkarīgi no uztveršanas apstākļiem, kā arī vienā frekvenču joslā iespējams izvietot vairākus kanālus, kas digitālās televīzijas lietotājiem ļauj iegūt un skatīties daudz vairāk kanālu, nekā iepriekš bija iespējams.

Turklāt, „Lattelecom” digitālās televīzijas priekšrocības ir ne vien attēla kvalitāte, bet arī citas interaktīvas iespējas un funkcijas – raidījuma audio un lietotāja izvēlnes valodas izvēle, subtitru izvēle, elektroniskā TV programma, augstas izšķirtspējas video iespējas, tostarp HD kanāli, vecāku slēdzene, televīzijas kanālu izvēle dažādās pakās un daudz kas cits. Turklāt „Lattelecom” klientiem pieejami gan bezmaksas kanāli, kas neprasa papildu izmaksas televīzijas lietošanā, gan maksas kanālu pakas, kas iever vairāk par simts aizraujošiem un dažādām interesēm, vajadzībām atbilstošus gan pašmāju, gan ārvalstu kanālus. Jāpiemin, ka kanālu pakas abonentiem pieejamas no 2,20 latiem mēnesī, savukārt Ekonomiskā paka ar 22 populārākajiem kanāliem pieejama vien par 4,36 latiem mēnesī.

„Lattelecom” digitālā televīzija pieejama visā Latvijā. Tā ir daudz efektīvāka un elastīgāka datu pārvades sistēma par veco – analogo televīziju.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This