Kāds ir drošs interneta veikals?

7:42 pm by

Pirkumu veikšana internetā ļauj ietaupīt laiku un iegādāties sev vēlamās lietas pat neizejot no mājā. Tomēr ar iepirkšanos internetā jābūt uzmanīgiem, jo internets parasti ir tā vide, kurā cilvēkus visbiežāk arī apkrāpj. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, pirms pirkuma veikšanas kādā no interneta vietnēm, noteikti jāvelta uzmanība vairākām būtiskām pazīmēm, kas liecina, ka iepirkšanās būs droša.

Kādas pazīmes parasti liecina par drošu interneta veikalu?

Latvijā visi lielākie interneta veikali, piem., interneta veikals www.1a.lv jau ir apliecinājuši to, ka ir droši, kvalitatīvi un pircējiem draudzīgi veikali, kur veikt savus pirkumus. Ikdienā šādu interneta veikalu pakalpojumus izvēlas daudzi cilvēki, jo par to esamību ir informēta liela daļa Latvijas iedzīvotāji un tie ir līderi interneta veikalu vidū.

Tomēr internetā parādās aizvien vairāk nelielu interneta veikalu un kolektīvo iepirkšanās saitu, par kuriem ikdienā varbūt nav dzirdēts pārāk daudz. Lai izbēgtu iespēju tikt apkrāptam, jau pirms pirkuma veikšanas jāvērš uzmanība pamata prasībām, kas ir ievērotas visos Latvijas lielākajos un drošākajos interneta veikalos.

Interneta veikalā jābūt norādītam:

  • uzņēmuma nosaukumam;
  • reģistrācijas numuram;
  • juridiskajai adresei;
  • kontakttālrunim;
  • e-pasta adresei;
  • piegādes termiņiem;
  • cenām ieskaitot PVN.

Veikalā jābūt izklāstītai informācija par preces iegādes kārtību, samaksas un piegādes veidiem

Pirms pirkuma veikšanas jābūt pārliecinātam par to, ka ir skaidri izklāstīta informācija par preces iegādes kārtību, samaksas un piegādes veidiem. Protams, jebkurš nopietns interneta veikals sniegs informāciju arī par to, kādas ir preces atteikuma tiesības un preču atgriešanas kārtība. Kā arī, lai klients netiktu maldināts un, lai beigās neizrādītos, ka par pirkumu jāmaksā daudz vairāk nekā sākumā likās, cenām vajadzētu būt norādītām jau ar PVN.

Protams, svarīga ir arī pašu pircēju datu drošība. Tas nozīmē, ka interneta veikalā vajadzētu būt izveidotai tehniskajai aizsardzībai, kas aizsargā klientu ievadītos personiskos datus, veicot pirkumu. Par šādas sistēmas esamību parasti liecina Secured by vai cits attiecīgais simbols.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This