Dūmvadi.

4:12 pm by

rgj.lvDūmvads ir viena no svarīgākajām apkures sistēmas sastāvdaļām, jo bez dūmvada ne tikai mēs elpotu indīgas gāzes, bet arī dzīvotu aukstumā. Dūmvadi parasti tiek iekļauti jau mājas projektā un tiek novietoti ēkas centrālajā daļā, lai visās vai vismaz lielākajā daļā telpu, kas atrodas mājās, būtu ērti pievienojama apkures iekārta pie dūmvada. Arī tajās mājās, kurās sākotnēji tiek ieplānota elektriskā apkure, iesaka izbūvēt dūmvadu jo ar laiku var rasties vajadzība pēc jaunas vai papildus apkures iekārtas un tādos gadījumos dūmvada izbūve un projektēšana var radīt ne tikai lieku nekārtību, bet arī lielu finansiālu ieguldījumu.

Kas piedāvā dūmvadus?

Latvijā kvalitatīvus nerūsējoša tērauda dūmvadus piedāvā uzņēmums ar nosaukumu RGJ. RGJ ar dūmvadu ražošanu nodarbojas jau 10 gadus un pa šo laiku ir attīstījuši savu ražošanu no 2 cilvēku uzņēmuma, līdz moderna ražotnei ar 14 kvalificētiem meistariem, kuri pateicoties mūsdienīgām iekārtām, ražo dūmvadus un to aksesuārus, kas piemēroti jebkuram mājoklim gan izbūvējot jaunu dūmvadu no pašiem pamatiem, gan uzlabojot jau esošo un padarot to funkcionējošāku un atsvaidzinātu tā sākotnējās īpašības. Interesants ir fakts, ka RGJ nekad nav reklamējis savus pakalpojumus – visa informācija pie klientiem nonāk no citiem, kas ar šo ražotāju ir strādājuši un ir apmierināti ar rezultātu.

Ko piedāvā?

RGJ piedāvā dubultsienu izolētos nerūsējoša tērauda dūmvadus, viensienu nerūsējoša tērauda dūmvadus, melnā tērauda pievienojuma caurules un dažādus aksesuārus, kas padarīs dūmvada mūžu ilgāku un palīdzēs funkcionēt vēl labāk. Papildus dūmvadiem kā tādiem, RGJ piedāvā arī dūmvadu oderējumu, kondensatora trauku, kurā uzkrājas kondensāts, kas ir ļoti kaitīgs ķieģeļu un mūrētajiem dūmvadiem. Tā pat piedāvāti tiek dažāda veida jumtiņi, kas novērš iespēju, ka skurstenī nonāks svešķermeņi un lieks mitrums. Drošības pasākumi ir nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu dūmvadam ilgu mūžu, un mazinātu risku, ka tas varētu aizdegties vai sagrūt.

Kārtīgs un drošs dūmvads ir svarīgs arī tādēļ, lai izvadītu visas kaitīgās dūmgāzes, kas rodas kurināmā sadegšanas gaitā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This