Dvieļu turētājs – noderīgs jebkurā birojā

10:26 am by

Nepieciešams efektīvs, saudzīgs rokām un ekonomisks roku žāvēšanas veids biroja tualetē vai virtuvē? Izvēlieties Emblēmu Paklāju Serviss piedāvāto kokvilnas dvieļu turētāju. Šis dvieļu turētājs noderēs ikvienā birojā, kur augstu vērtē darbinieku labsajūtu un komfortu. Kokvilnas dvieļu izmantošana ir ērta roku žāvēšanas metode, kas palīdz nodrošināt īpaši augstus higiēnas standartus.

Kokvilnas dvieļi un to turētājs ir ērts roku žāvēšanas veids, kas:

  • saudzē rokas;
  • nodrošina augstus kvalitātes standartus;
  • ir videi draudzīgs.

Dvieļu turētāja darbības princips ir ļoti vienkāršs un ērts tā lietotājiem. Turētājā ievieto tīra kokvilnas dvieļa rulli, kas ir paredzēts līdz 100 lietošanas reizēm. Katrai personai, kas lieto dvieli ir pieejams higiēniski tīrs dvielis, kurā neviens cits nav slaucījis rokas. Tas iespējams, jo katram, kas slauka rokas, ir pieejama tikai dvieļa daļa, kas pēc lietošanas automātiski satinas rullī. Tas nozīmē, ka ikvienam tualetes apmeklētājam ir iespēja slaucīt rokas savā dvielī.

Netīros dvieļus ir iespējams izmazgāt un lietot atkārtoti. Tas nozīmē, ka šī roku slaucīšanas metode palīdz rūpēties par vidi, jo nav nepieciešams lietot neskaitāmus papīra dvieļus. Tāpat kokvilnas dvieļi ir daudz saudzīgāki rokām nekā elektroniskie roku žāvētāji. Jāiebilst, ka kokvilnas dvieļi ir ļoti efektīvi, jo tiem piemīt īpaši augsta mitruma uzsūktspēja.

Kokvilnas dvieļus un to turētājus piedāvā uzņēmums Emblēmu Paklāju Serviss. Uzņēmums piedāvā pilnu kokvilnas dvieļu servisu, kas iekļauj dvieļu turētāja piegādi un uzstādīšanu, kā arī kokvilnas dvieļu piegādi, mazgāšanu un nomaiņu. Tāpat Emblēmu Paklāju Serviss apmācīs biroja darbiniekus, lai, nepieciešamības gadījumā, tie varētu nomainīt lietotos kokvilnas dvieļus pret higiēniski tīriem dvieļiem.

Papildus dvieļu turētājam un kokvilnas dvieļiem Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā arī virkni citu produktu un pakalpojumu, kas palīdz nodrošināt augstus higiēnas standartus. Pieejami dažādi higiēnas produktu un serviss, lai uzņēmuma tualete vienmēr būtu tīra un patīkama tās apmeklētājiem, tāpat pieejama dažādu maināmo paklāju noma un serviss, mopu serviss un citi pakalpojumi.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR KOKVILNAS DVIEĻU TURĒTĀJIEM ŠEIT: http://www.berendsen.lv/kokvilnas-dvielu-turetajs

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This