Ecorent.lv – automašīnu noīrēšana.

4:51 pm by

ecorent.lv auo nomaJa ir vēlme ekonomēt savas finanses, tad viens no izdevīgākajiem veidiem kā pārvietoties, ir izmantojot īres mašīnuautomašīnu. Iebraucot kādā svešā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkaimēs vienmēr būs norādes uz tuvākajām mašīnu nomas vietām un auto parkiem.. Ja plānojat maršrutu tiešsaistē, tad iesakām tur pat aizpildīt arī auto nomas pieteikumu, tikai vajadzīgs atrast atbilstošu iznomātāju. Par nomas maksu vienojas klātienē, kā arī dažādi citi noteikumi un neskaidrības tiek atrunāti autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts īres līgums un klients dodas prom ar izvēlēto mašīnu.. Tālākais brauciens ir atkarīgs no paša nomātāja, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ iznomātājam.

Kam paredzēta automašīnu iznomāšana?

Mašīnu īri prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Automašīnu īrei. Ja vietējā mērogā nav vēlme ceļot ar sabiedrisko transportu, tad auto noma ar šoferi būs lielisks risinājums. Tiem, kuriem patīk pārvietoties lielās grupās, ir iespēja nomāt mikroautobusus un minivenus. Visas īres automašīnas ir izgājušas TA, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Kādas ir izmaksas?

Papildus piedāvājumi nav ietverti īres cenā, taču tie būtiski atvieglos braucienu. Kā bonuss tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdeklīšiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai atvašu pārvadāšana būtu ērta un droša, lielgabarīta bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžniekā un ceļā nenomaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze..|Parasti vienas un tās pašas markas un modeļa auto pie dažādiem iznomātājiem maksā salīdzinoši vienādi. Lielākā daļa auto iznomātāju ilgtermiņa īrei piedāvā dažādus atvieglojumus.. Lai atvieglotu ceļu, iespējams iznomāt dažādas palīgierīces un aksesuārus. Visbiežāk nomai tiek piedāvāti dažāda izmēra bērnu mašīnu sēdeklīši, jumta bagāžnieki un GPS.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This