Ekskluzīvs iekaramais atpūtas krēsls

9:12 am by

Došanās uz sniegotiem kalniem slēpot, uz svelmainu liedagu gūt iedegumu vai uz zaļu mauriņu spēlēt futbolu – pasaulē ir neskaitāmas lietas, ko cilvēki dara, lai gūtu prieku atpūtā. Un pareizi dara, jo atpūta tāpat kā darbs ir neatņemama skaistas dzīves sastāvdaļa. Izrādās, Latvijā radīts ir arī kāds krēsls, kas spēj nodrošināt ne vien lielisku atpūtu, bet arī lieliskas sajūtas – Manu nest iekaramais krēsls.

Manu nest ir apaļas formas krēsls ar rokturīti tā virsdaļā, kurš paredzēts ērtai krēsla iekāršanai, kur vien sirds kāro – zarotā ozolā, ābelē vai griestu sijā. Pareizi gan būtu šim krēslam atvēlēt skaistāko vietu savā īpašumā, jo tieši no krēsla atrašanās vietas būs atkarīgs dvēseles veldzējums, kuru gūsit tajā sēžot. Daudzi ir iecienījuši Manu nest iekaramo krēslu novietot tieši brīvā dabā, piemēram, dārzā vai piemājas pļavā. Kas var būt vēl jaukāk par ik rīta kafijas malkošanu sēžot krēslā, kas pakārts tieši pļavas vidū augošā ozolā, un lūkojoties, kā pirmie saules stari žāvē rasu! Šādi iesākta diena noteikti būs veiksmīga!

manu nest iekaramais krēsls

Manu nest nav parasts iekarams krēsls. Tas ir latviešu mēbeļu mākslinieka Raimonda Cīruļa dizainēts, gluži tāpat kā citu astoņi krēslu, trīs galdu un divi pudeļu statīvu modeļi, kas apskatāmi mājas lapā Maffamfree.com. Meistardarbnīcā „Maffam Freeform” tapušajām mēbelēm pieder ekskluzīvu mēbeļu statuss.

Vien acumirklīgi uzlūkojot Manu nest iekaramo krēslu, nepaliek nepamanīts tā interesantais materiāla „zīmējums”. Nezinātajam tas rosina asociācijas ar pītām mēbelēm vai ar neparastākām metodēm sasaistītiem koku zariem. Tomēr „Maffam Freeform” mēbeles nebūtu guvušas tādu pasaules dizaina vērtētāju atzinību, ja viss būtu tik vienkārši. Patiesībā „Maffam Freeform” mēbeļu sastāvā ir mēbeļu ražošanā vēl neizmantots materiāls – bazalta šķiedra. Šī pilnīgi ekoloģiskā materiāla pamatā ir bazalts – neparasti izturīgs iezis, kas ar vienīgi vulkāniem piemītošo milzu spēku ir izrauts no zemes dzīlēm. Bazalta krājumi ir praktiski neizsīkstoši, tāpēc „Maffam Freeform” mēbeļu ražošanai materiāla būs gana arī pēc simtu gadiem. Tomēr labāk negaidiet tik ilgi! Sajūtas, kuras var radīt Manu nest iekaramais krēsls ir pārāk labas, lai krēsla iegādi atliktu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This