EPS paklāju serviss

6:45 am by

Pirmais, ko EPS paklāju serviss piedāvā, ir eksperta padoms. Mums arī ir plašākais maināmo paklāju sortiments, lai mēs spētu nodrošināt augstākās kvalitātes servisu klientiem ar visdažādākajām vajadzībām. Lai arī kāds būtu jūsu uzņēmuma darbības virziens un maināmo paklāju sortimenta nepieciešamība –  EPS paklāju serviss var piedāvāt paklājus klientu uzņemšanas vietās, rūpniecības telpās, bāros un virtuvēs, kā arī citās telpās.

EPS paklāju serviss Jums sniegs spaciālista padomu, kā arī profesionālus maināmo paklāju pakalpojumus, lai Jums būtu pārliecība par to, ka jūsu grīdas vienmēr tiks aizsargātas, kā arī, lai nodrošinātu jūsu darbinieku un apmeklētāju drošību.

Paklājiem, kurus var iegādāties veikalos netiek veikts profesionāls servis, kā arī tipiski tie tiek veidoti no sliktākas kvalitātes materiāliem. Šo paklāju kalpošanas laiks ir ļoti īss, tie ātri tiek piesātināti ar ūdeni un netīrumiem zaudējot savu efektivitāti jau pēc pāris nedēļām. Turpretī EPS paklāju serviss nodrošinās jūsu uzņēmumu ar svaigi mazgātiem paklājiem, kurus mēs regulāri mainīsim vairākas reizes viena mēneša ietvaros, lai nodrošināt paklāju efektivitāti absorbējot netīrumus un mitrumu un aizsargātu Jūsu grīdas.

Pareizi notvietoti EPS paklāji uzņēmumā var palīdzēt uzlabot drošības līmeni un izveidot veselīgāku darba vidi. Ar EPS paklāju servisu tiks samazināts netīrumu un mitruma līmenis uz grīdām, kas novērsīs lidenu virsmu veidošanos.

EPS paklāju serviss piedāvā:

  • Speciālistu padomus no industrijas ekspertiem,
  • Uzticamu un profesionālu paklāju servisu,
  • Maināmos paklājus, kuri paildzinās grīdas segumu dzīves ilgumu un kas samazinās jūsu telpu uzkopšanas izmaksas,
  • Paklājus, kuri efektīvi aiztur 70 % netīrumu jau pie ieejas.

Plašāka informācija par EPS paklāju servisu varat uzzināt zvanot pa tālruni 67500076 vai rakstot uz e-pastu info@eps-serviss.lv. Mūsu mājas lapa: www.berendsen.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This