Ērti biroja krēsli

10:06 pm by

Ikviens, kurš ikdienu pavada biroja darbā noteikti saprot, cik liela nozīme ir kvalitatīvam un komfortablam biroja krēslam. Izvēloties pareizi, ikviens var sev aiztaupīt muguras sāpes vai arī nogurumu, kas parasti ir tik aktuāls, ja visu dienu jāpavada sēžot. Tāpēc, pirms izvēlēties mēbeles birojam, īpašu uzmanību veltot biroja krēslam, jāizskata vairāki būtiski kritēriji.

Biroja krēsli var iedalīties:

  • Maxi – krēsli, kas aprīkoti ar augsta līmeņa funkcionalitāti, komfortu un vairākām regulēšanas iespējā.
  • Midi/Maxi – komfortabli, ērti un arī ergonomiski krēsli, aprīkoti ar sinhrono mehānismu, kas nozīmē, ka krēsls seko ķermeņa kustībām.
  • Mini – vienkāršs krēsls ar dažām pamatfunkcijām, bieži bez roku balstiem.

Visērtākie būs funkcionāli krēsli ar roku balstiem

Mēbeles - Ērti biroja krēsliPiemērotu krēslu jāizvēlas kā darbam, tā arī strādāšanai mājās. Vislabāk izvēlēties funkcionālus krēslus, kuriem ir gan roku balsti, gan iespēja regulēt atzveltni un sēdekli. Vislabāk krēslu izvēlēties vadoties pēc tā, cik ilgi uz tā būs jāsēž. Ja krēsls nepieciešams mājās tikai uz brīdi, kamēr jāizlasa jaunākās ziņas interneta portālos vai skolēnam jāizpilda mājasdarbs, tad der arī vidusmēra vienkāršie krēsli bez neskaitāmām funkcijas iespējām.

Tomēr, ja darba dēļ krēslā jāpavada ilgstošs laiks, vislabāk izvēlēties funkcionālus krēslus ar roku balstiem, lai mazinātu slodzi pleciem un rokām. Tāpat arī jāatceras, ka pārāk mīksts krēsls nenozīmē, ka tas būs arī ērts. Tam ir jābūt pietiekami stingram, lai muskuļi būtu atslābināti un lieki nesasprindzinātos, mēģinot radīt līdzsvaru.

Piedāvājumā plašs krēslu klāsts gan formas, gan krāsas, gan funkciju ziņā

Tāpat jāpievērš uzmanība arī krēsla apšuvumam. Populārākie ir ādas vai ādas imitācijas, tekstila un auduma apšuvumi. No mēbeles materiāla, tajā skaitā krēsla apšuvuma būs atkarīgs tas cik ērti krēslu varēs kopt. Visērtāk kopjamie parasti ir tekstila un auduma apšuvumi, tikmēr ādas krēslu kopšanā jāiegulda lielāks laiks.

Kopumā ikviens var izvēlēties sev piemērotāko krēslu, jo pieejams ļoti plašs piedāvājums – gan formu, gan krāsu, gan funkciju ziņā. Tos var iegādāties gan mēbeļu veikalos, gan arī interneta veikalos. Tā kā izvēle ir liela, arī cenas ir atšķirīgas, tādēļ katrs noteikti atradīs savai gaumei, vajadzībām un iespējām piemērotu krēslu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This