Galdu noma – Akurāts piedāvā labāko jebkuram gadījumam

3:04 pm by

Ja plānojat organizēt pasākumu un jums ir nepieciešami galdi, Akurāts atradīs piemērotāko risinājumu, neatkarīgi no pasākuma apmēra un veida. Akurāts galdu noma nozīmē, ka jums ir pieejami galdi vajadzīgajā laikā un vietā, bet tie nav jāiegādājas – jūs varat ievērojami ietaupīt līdzekļus un maksāt tikai par laiku, uz kuru galdi ir nepieciešami. Akurāts piedāvā dažāda veida galdus, ļaujot ikvienam atrast piemērotāko.

Pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmuma Akurāts galdu noma būs piemērota gan banketiem, gan kāzām, gan pilsētas svētkiem, āra kafejnīcām un citiem gadījumiem. Ar tās palīdzību ērtā un vienkāršā veidā jums būs pieejami nepieciešamie galdi vajadzīgajā laikā un vietā, jo Akurāts, papildus pasākuma aprīkojuma īrei piedāvā arī tā montāžu un piegādi pirms un pēc pasākuma.

Akurāts galdu noma piedāvā:

  • apaļos banketa galdus;
  • taisnstūrveida galdus;
  • stāvgaldus;
  • gaismas galdus.

Apaļie banketa galdi ir lieliski piemēroti dažādiem svinīgiem pasākumiem. To virsma ir izgatavota no koka, bet rāmis no metāla. ‘Šo galdu diametrs ir 153 vai 183 centimetri. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un nepieciešamības, varat izvēlēties mazākos vai lielākos galdus. Banketa galdus ir iespējams pasūtīt kopā ar tiem piemērotiem banketa krēsliem.

Taisnstūrveida galdi ir salīdzinoši lieli koka galdi ar zaļu, saliekamu metāla rāmi. Šie galdi nāk komplektā ar tāda paša dizaina soliem. Galda garums ir 222 centimetri un platums 80 centimetri. Galds ir pietiekami liels, lai pie tā varētu apsēsties astoņi cilvēki – pa četriem katrā galda pusē.

Stāvgaldi ir  paredzēti dažādu lietu, kokteiļu un uzkodu šķīvju atstāšanai. Pie šiem galdiem nav iespējams apsēsties, tāpēc tie lieliski noder ballītēs, prezentācijās un atklāšanās, kur ir plānots pasniegt dzērienus un uzkodas, bet ne svētku mielastu. Tāpat šie galdi ir lieliski piemēroti gadījumos, kad nepietiek vietas galdiem ar krēsliem.

Gaismas galdi ir cilindriskas formas stāvgaldi, kas izstaro gaismu un ir lieliski piemēroti patīkamas noskaņas radīšanai dažādos pasākumos.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This