Garmtech hostings un tā cena.

4:34 pm by

garmtech.lvHostings ir mājas lapas, jeb interneta vietnes uzturēšana un tās nepārtrauktas darbības uzturēšana, kas padara mājas lapu pieejamu katram apmeklētājam 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, visu cauru gadu. Ja uzņēmums ir izvēlējies savus pakalpojumus piedāvāt un reklamēt virtuālajā vidē, tad svarīgi ir nodrošināt mājas lapai nepārtrauktu darbību, lai potenciālie un arī esošie klienti varētu piekļūt tās saturam bez pārtraukuma jebkurā diennakts laikā. Hostinga pakalpojumus sniedz ļoti daudz hostinga provaideri visā pasaulē, un arī Latvijā. Garmtech ir viens n vecākajiem hostinga provaideriem Latvijā, kas savus pakalpojumus nodrošina vairāk kā pieciem tūkstošiem klientu ne tikai visā valstī, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

Cenas faktors.

Cena vsbiežāk ir noteicošais rādītājs tam, kādēļ izvēlamies par labu vienam vai otram pakalpojumu sniedzējam vai precei. Hostings nav izņēmums, un daudzi bieži izvēlas vietnes mitināšanas sniedzējus aplami – pēc cenas nevis pēc piedāvātajiem pakalpojumiem. Tā pat kā citās biznesa sfērās, arī hostinga provaideri piedāvā dažādas pakalpojumu paketes, kas sevi ietver pamata piedāvājumu, kas par attiecīgu piemaksu tiek papildināts un piedāvāti dažādi papildus pakalpojumi, kas nodrošina mājas lapas veiksmīgāku uzturēšanu un nodrošināšanu tīmeklī. Ja izvēlaties hostinga pakalpojumus no Garm Technologies, tad ilgtermiņā izmantojot šo pakalpojuma sniedzēju piedāvājumu, ikmēneša maksa ir zemāka, kā tad, ja izvēlaties lapu uzturēt tikai mēnesi.

Kas piedāvā?

Garmtech ( http://www.garmtech.lv/hosting/ ) ir viens no vecākajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem un mājas lapu hostinga nodrošinātājiem Latvijā. Uzņēmums savu darbību sāka laikā, kad internets vēl nebija tik plaši izplatīts un, lielākoties, tas tika uzskatīts par ekstru. No 2001. gada Garmtech nodrošina hostinga pakalpojumus un šo gadu lakā ir spējis iemantot vairāk kā 5000 klientu lielu loku, kas aug ar katru dienu visā Baltijā. Tā pat kā citās biznesa sfērās, arī IT bizness ir tas, kurā nepieciešama nemitīga izaugsme un pakalpojumu klāsta papildināšana, kas spētu piesaistīt aiz vien vairāk patstāvīgos klientus, kas veido pakalpojuma sniedzēja apmierināto klientu loku.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This