Gāzes plītis tikai no labākajiem ražotājiem interneta pie 1A.LV

4:13 pm by

Tiem, kas šobrīd ir jauns plīts meklējumos, pastāv liela izvēle starp dažādiem plīts modeļiem – gan gāzes, gan elektriskajām. Ja gatavojat bieži un vēlaties ekonomisku variantu, vislabākā izvēle būs gāzes plīts. Tieši gāzes plītis interneta veikalā 1a.lv iespējams iegādāties no dažādiem ražotājiem un modeļi atšķiras funkciju, izmēra, cenas, kā arī dizaina ziņā, tāpēc savām vēlmēm un virtuves interjeram piemērotu plīti var atrast ikviens.

Gāzes plīts sniegtās priekšrocības:

  • Uz tām ir ērti gatavot, tās ir praktiskas un iztur lielu siltuma maiņu;
  • Kalpo ilgu laiku un, rūpīgi lietojot, pat vairākus gadu desmitus;
  • Gāzes plīts degļi sasilst momentāni;
  • Gāzes plītis ir ekonomiskākas par elektriskajām, jo gāze izmaksā lētāk nekā elektrība;

Interneta veikalā 1a.lv iespējams izvēlēties starp vairāk nekā 40 gāzes plītīm tikai no pasaules labākajiem ražotājiem – AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Zanussi u.c. Pieejamās plītis ir visdažādāko izmēru un arī ar dažādiem krāsns ietilpības lielumiem, līdz pat 74 litriem!

Gatavojot uz gāzes plītīm nav nekādu ierobežojumu, jo iespējams lietot visdažādākos karstumizturīgos traukus – gan stikla, gan metāla, gan keramiskos. Savukārt, augstākai drošības sajūtai mūsdienās iespējams iegādāties gāzes plīts modeļus ar gāzes kontroles funkciju. Šī funkcija paredz aizsardzību tādā gadījumā, ja, piem., nodziest liesma – tādā gadījumā automātiski atslēdzas arī gāzes padeve, radot papildus drošību.

1a.lv piedāvā iegādāties gāzes plītis ar elektrisko aizdedzi:

  • Plītis ar atsevišķu aizdedzes pogu, kas jānospiež reizē ar gāzes padeves atvēršanu;
  • Plītis ar aizdedzi, kas ieslēdzas automātiski, vienlaikus ar gāzes padeves degļa atvēršanu.

Tieši virtuve ir katras mājas omulīgākā un svarīgākā vieta, savukārt virtuve ir neiedomājama bez kvalitatīvas plīts. Ja plīts vēl ir aprīkota ar taimeri, dažādiem cepšanas režīmiem un teicamu aprīkojumu, tas ievērojami atvieglo gatavošanas procesu.

Iepirkties interneta veikalā 1a.lv iespējams no jebkuras vietas Latvijā un tāpat arī sūtījumu piegāde tiek nodrošināta visas Latvijas robežā, tāpēc klientam ne par ko nav jārūpējas. Atliek tikai piesēsties pie datora, izskatīt piedāvājumu viņu interneta veikalā www.1a.lv un veikt sūtījumu. Ja prece ir uz vietas noliktavā, to piegādās jau 2 darba dienu laikā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This