Ģeoloģiskā izpēte un tās nozīmē celtniecībā

8:28 am by

Ģeoloģiskā izpētePirms dažādu  būvniecības darbu uzsākšanas būtiski veikt ģeoloģisko izpēti. Ja tā netiek veikta, tuvākā vai tālākā nākotnē iespējamas dažādas problēmas- ēka ātri var zaudēt savu kvalitāti, sienas var sākt plaisāt, tāpat iespējama arī būves grimšana un citas problēmas.

Kā zināms, ēkas pamatiem jābūt drošiem un stabiliem, jo tieši tie ir ēkas balsts un pamats. Mājas pamatu drošums un stabilitāte ir atkarīga no grunts sastāva konkrētajā vietā. Zinot izpētes rezultātus, iespējams izstrādāt vislabāko pamatu konstrukcijas variantu.

Ģeoloģiskā izpēte tiek veikta arī citos gadījumos- piemēram, pie ceļu būves projektēšanas, arī derīgo izrakteņu izpētē. Izpēte, kas veikta pirms ceļu būves projekta izstrādāšanas, palīdzēs izvēlēties piemērotāko konstrukcijas risinājumu, lai maksimāli nodrošinātu labu ceļa kvalitāti un ilgu mūžu. Savukārt, derīgo izrakteņu ieguvē ar ģeoloģiskās izpētes palīdzību iespējams noteikt, cik lielos daudzumos konkrētajā vietā tie pieejami- tas palīdzēs gan ieguves uzsākšanas darbos, gan karjeru paplašināšanā.

Visa veida ģeoloģiskās izpētes pakalpojumus piedāvā arī SIA „Ground Water”. Šis uzņēmums darbojas visā Latvijas teritorijā un izceļas ar profesionālu un individuālu attieksmi pret katru klientu, kā arī sev uzticēto darbu veic pēc iespējas ātri un kvalitatīvi.  Ģeoloģiskā izpēte nav vienīgais, ar ko šis uzņēmums nodarbojas. Pakalpojumu klāstā ietilpst arī dažādi ar ūdensapgādi saistīti pakalpojumi. Vairāk informācijas iespējams uzzināt SIA „Ground Water” mājas lapā www.udensjums.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This