Grīdas aizsardzība rudens un ziemas periodā

3:47 pm by

Sākoties rudens un ziemas periodam ar lietu un sniegu, uzņēmumu telpu tīrībai ir nepieciešams pievērts īpašu uzmanību, jo tās kļūst netīras daudz ātrāk. Tāpat īpaši aktuāls kļūst jautājums par drošību, jo lietus un sniega dēļ uzņēmuma grīdas var kļūt mitras, radot paslīdēšanas risku.

EPS paklāju serviss

Uzņēmuma Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvātā paklāju noma ir lielisks līdzeklis cīņai ar šīm problēmām.

EPS paklāju serviss ir lielisks līdzeklis, kā ērtā, vienkāršā un ekonomiskā veidā parūpēties par tīrību un drošību telpās visu gadu, arī ziemā un rudenī, kad šis jautājums ir īpaši aktuāls. Ar EPS piedāvātajiem pakalpojumiem:

  • Uzņēmuma telpas būs tīras un patīkamas;
  • Uzņēmuma grīdas kalpos ilgāk;
  • Jums būs iespēja ietaupīt.

EPS paklāju serviss iekļauj dažādu maināmo paklāju nomu, piegādi, tīrīšanu, apstādi ar speciāliem līdzekļiem, kā arī nomaiņu. Pateicoties šim pakalpojumu kopumam jūsu rīcībā vienmēr būs tīri un labā stāvoklī esoši maināmie paklāji.

Uzņēmums EPS piedāvā vairākus paklājus, kas paredzēti tīrības uzturēšanai telpās. Tie ir neilona, kokvilnas un gumijas paklāji jeb skreiperi. Katram no šiem paklājiem piemīt citādas funkcijas, ļaujot atrast piemērotāko risinājumu dažādiem apstākļiem.

Ja vēlaties pasargāt uzņēmuma telpas no dažādiem nelieliem gružiem un netīrumiem, labākā izvēle ir neilona paklāji, jo tie palīdz aizkavēt līdz pat 70 procentiem netīrumu, ko parasti ar apaviem ienes telpās. Kokvilnas paklāji lieliski noderēs, lai pasargātu telpas no pienēsāšanas ar mitrumu, jo tie spēj uzsūkt līdz pat piecām reizēm mitruma nekā sver. Tas ir īpaši noderīgi rudens periodā, kad bieži līst. Ar kokvilnas paklājiem telpas būs sausāka un būs mazāka iespēja, ka kāds uzņēmuma telpās paslīdēs. Savukārt skreiperi ir lieliski cīņa ar lielajiem gružiem, piemēram, sniegu un citiem netīrumiem. Šie paklāji ir izgatavoti no īpaši izturīgas gumijas, kas salā nesasprēgā, tāpēc tos var turēt ārpus telpām arī ziemā.

EPS paklāju serviss palīdz ietaupīt, jo grīdas ir jātīra retāk, turklāt paklāji tās aizsargā, nodrošinot ilgāku kalpošanas laiku.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This