Higiēnas preces un serviss

8:22 am by

Uzņēmums Emblēmu Paklāju Serviss saviem klientiem piedāvā ērtu un vienkāršu veidu, kā parūpēties, lai tualetes telpa vienmēr būtu tīra un patīkama tās apmeklētājiem – gan uzņēmuma darbiniekiem, gan viesiem. Tas iespējams, izmantojot Berendsen higiēnas preces un servisu. Berendsen higiēnas preces un serviss ir īpaši izstrādāts preču un pakalpojumu klāsts, kas palīdz uzturēt tualetes telpas patīkamas apmeklētājiem. Visas higiēnas preces ir izstrādātas tā, lai tās lieliski iederētos jebkurā interjerā un būtu ļoti viegli kopjamas.

Higiēnas preces un servisu Latvijā nodrošina uzņēmums EPS. Tā mērķis ir atvieglot un uzlabot uzņēmumu ikdienu piedāvājot augstas klases servisu telpu tīrībai un higiēnai. EPS piedāvājumā ir ne tikai Berendsen higiēnas preces un serviss, bet arī maināmo paklāju noma un serviss, mopu noma un serviss un virtuves dvieļu noma un serviss. Visi šie pakalpojumi palīdz uzlabot uzņēmuma ikdienu un samazināt izdevumus.

EPS piedāvātās higiēnas preces un serviss ir preču un pakalpojumu klāsts, kas izstrādāts, lai uzturētu uzņēmuma tualeti tīru un patīkamu visas dienas garumā ikvienam apmeklētājam. Tualetes telpa vienmēr būs tīra un patīkama, to uzkopt būs vienkārši un ātri, turklāt, izmantojot pilnu higiēnas servisu, jums radīsies iespaids, ka tualetes telpa pati par sevi rūpējas.

higienas serviss

EPS piedāvā ļoti plašu higiēna preču klāstu. Tajā ir iekļauti tualetes papīra turētāji, putu ziepju dozatori, atkritumu tvertnes, roku dezinfekcijas līdzeklis, ziepes un daudz kas cits. Higiēnas preču dizains ir gaumīgs un patīkams. Tas izstrādāts tā, lai lieliski iederētos ikvienā interjerā. Tualetes aprīkojums pieejams vairāk nekā desmit dažādos toņos – tradicionālajā tērauda krāsā, baltā, oranžās, sarkanā, zaļā un citās krāsās.

Svarīgi, ka higiēnas preces ne tikai labi izskatās, bet arī lieliski pilda savas funkcijas, turklāt ir ļoti ekonomiskas. Visi dozatori ir izstrādāti tā, lai tie izsniegtu tieši tik daudz nepieciešamās vielas, piemēram, ziepju, cik vajadzīgs vienai lietošanas reizei un nekas netiktu izniekots. Arī to kopšana un papildināšana ir ļoti vienkārša.

Higiēnas preces lieliski papildina higiēnas serviss, sniedzot sajūtu, ka tualetes telpa pati par sevi rūpējas, jo jums par tualetes uzturēšanu nebūs jāuztraucas – to labā stāvoklī uzturēs EPS darbinieki. Ienāc Berendsen.lv mājas lapā un uzzini vairāk!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This