Hostinga atsauksmes

5:20 am by

Kā jau norādīju kādā citā savā rakstā, tad hostinga atsauksmes, jeb citu cilvēku pieredze ir viens no būtiskākajiem faktoriem hostinga izvēlē. Ja mēs pajautātu cilvēkiem kā viņi iegūst atsauksmes par pakalpojumu sniedzējiem, tad viņi teiktu, ka jautā saviem draugiem un biznesa partneriem, retāk meklē atbildes forumos un dažādās reitingu sistēmās.

Šobrīd Latvijā ir izveidotas vairākas mājaslapas, kas paredzētas, lai atvieglotu mums hostinga izvēli, taču jāsaka, ka šie mājaslapu īpašnieki pelna % no pārdotajiem pakalpojumiem, neatkarīgi kuru pakalpojuma sniedzēju jūs izvēlaties, tāpēc parasti hostinga pakalpojuma sniedzēji tiek sakārtoti diezgan haotiski un neatbilstoši. Galvenais, kas norāda uz to, ka hostingu kompānijas nav sakārtotas atbilstoši ir tas, ka pie informācijas ir norādīti tādi lielumi kā hostinga HDD piedāvātā atmiņa, piedāvātās funkcijas utt., bet nav izstrādāta hostinga novērtēšanas metodika, kas ļautu daudz korektāk novērtēt pakalpojuma sniedzējus.

Pirms neilga laika interneta vidē parādījās jauna interneta mājaslapa, kura nedaudz atšķiras no iepriekšējā rindkopā aprakstītajām, jo tajā hostingu sniedzēji tiek grupēti pēc 9 rādītājiem, tādiem kā cena, pieredze, tehniskā palīdzība, tehnoloģiju atbalsts vai vadības panelis. Tad arī pēc šiem rādītājiem tiek noteikts katram pakalpojuma sniedzējam kopējā vērtība. Papildus tam jūs varat atsevišķā sadaļā atrast arī citu lietotāju hostinga atsauksmes, kur lietotājiem ir iespēja norādīt hostinga + un – .

Šis atsauksmes izskatās šādi

hostingu atsauksmes

Manuprāt šī mājaslapa ir daudz pilnīgāka par visām iepriekšējām, jo vairs nav jādodas uz sudzibas.lv, lai sameklētu kādu negatīvu pieredzi un nav jādomā vai mana izvēle būs pareizē, jo mēs varam uzzināt gan speciālista precīzu vērtējumu, gan citu cilvēku novērtējumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai