Hostings no GarmTech

2:36 pm by

GarmTech darbojas tirgū jau kopš 2002. gada un ir atpazīstams kā stabils un uzticams partneris, ko apliecina ne tikai privātpersonas, bet arī valsts institūcijas un uzņēmuma vadītāji. Līdz šim brīdim GarmTech hostinga pakalpojumus izmanto vairāk kā 5000 klienti un to loks ikdienas pieaug.  Vai varētu teikt, ka Garmtech ir labākais hostings latvijā ? Tas būtu subjektīvs viedoklis, jo ir grūti apkopot statistiku par hostinga kompānijām, jo pārsvarā šie dati netiek publicēti un analizēti kā jau tas notiek daudzās nozarēs, lai sargātu savu uzņēmumu no liekas konkurentu vērības.

Ko par sevi saka GarmTech?

Daži iemesli, kāpēc klienti izvēlas strādāt ar GarmTech:

  • GarmTech jau vairāk kā 8 gadus sniedz hostinga pakalpojumus Latvijā ;
  • Ar jums vienmēr strādās augsti kvalificēti speciālisti ;
  • Zvanot uz atbalsta tālruni, ar jums runās zinoši un laipni IT speciālisti, kuri spēs palīdzēt problēmu atrisināšanā ;
  • Serveru drošības uzturēšanai mēs regulāri pilnveidojam serverus un programmatūru ;
  • Tehniskais atbalsts tiek vienmēr nodrošināts savlaicīgi un norunātajos termiņos;
  • Piedāvātās hostinga cenas ir draudzīgas un tirgū konkurētspējīgas.

Ko tad īsti sevī iekļauj GarmTech web hostings un vai tas būtu piemērots jūsu vajadzībām?

Ja runājam tieši par hostinga pakalpojumiem, tad GarmTech piedāvā 3 dažādas hostinga paketes aprīkotas ar Plesk vadības sistēmu :

  1. Alfa – 10Gb ar iespēju piesaistīt 2 domēna vārdus, taču šī hostinga pakete nebūs paredzēta interneta projektiem, kuriem nepieciešama mysql datubāze. Hostinga cena ir sākot ar Ls 2.35
  2. Beta – 50Gb ar iespēju piesaistīt 5 domēna vārdus. Hostinga plāns nodrošina arī visas vajadzīgās fīčas : php, mysql, python, perl, ruby on rail. Hostinga cena ir sākot ar Ls 3.93
  3. Gamma – 200Gb ar iespēju piesaistīt 10 domēna vārdus. Hostinga plāns nodrošina arī visas vajadzīgās fīčas : php, mysql, python, perl, ruby on rail. Hostinga cena ir sākot ar Ls 7.90

Ir vērts uzsvērt, ka abonējot Beta vai Gamma hostinga plānu jūs savā lietošanā iegūsiet arī bezmaksas latvijas zonas (.lv) domēna vārdu. Ja jūs esat no tiem cilvēkiem, kam svarīga ir ne tikai cena un iespējas, bet arī drošība, tad ziniet, ka GarmTech Beta un Gamma hostinga plānam nodrošina arī ikdienas datu kopēšanas klientu pusē.

Pateicoties GarmTech bojājumpiecietīgai DNS sistēmai (99,999%) un specializētam licenzētam programmnodrošinājumam, uzticētā mājas lapa darbosies hostingā nepārtrauktā režīmā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Un gadījumā, ja jums šķiet, ka varētu sadarboties ar šo uzņēmumu, bet jums ir nepieciešami lielāki resursi vai izdalīts serveris, tad GarmTech piedāvā arī serveru un virtuālo serveru nomu, kuru cena ir no Ls 10/mēnesī.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This